computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Ареццо – Грубешів

Ареццо
Dw. kolejowy - parking
Грубешів
Зупинка "Паркінг "Стокротка"
29 год 10 хв
2905 UAH
MIS
Рейс:
Графік: Пн
MIS
Тип рейсу: regular
Графік: Пн
2905 UAH
Ареццо
Bramki przy autostradzie
Грубешів
Зупинка "Паркінг "Стокротка"
23 год 55 хв
2971 UAH
EURORES
Рейс:
Графік: Пн
EURORES
Тип рейсу: regular
Графік: Пн
2971 UAH

Дата останнього оновлення: 20.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Ареццо – Грубешів ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Ареццо – Грубешів

Автобуси Ареццо – Грубешів відправляються пн . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 2 рейсів. Дістатися з міста Ареццо в місто Грубешів автобусом можна за 22 г. 55 м. Відстань між містами становить 1463 км.

Вартість квитків на автобус Ареццо – Грубешів

В середньому ціна квитка становить 2938 грн. Найдешевший квиток коштує 2905 грн, а найдорожчий 2971 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ареццо – Грубешів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 153 квитків Ареццо – Грубешів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ареццо і Грубешів займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ареццо

В місті Ареццо знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Arezzo , що знаходится за адресою Arezzo .

Автостанції Грубешів

В місті Грубешів знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Парковка стокротки , що знаходится за адресою Arezzo .

Зведена інформація по напрямку Ареццо – Грубешів
Середня ціна квитка: 2938 грн
Найдорожчий квиток: 2971 грн
Найдешевший квиток: 2905 грн
Найшвидший рейс: 22 ч 55 мин
Частота рейсів в день: 17
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 17
Перевізників на напрямку: 2
Місто Ареццо пов'язане з автостанціями: 406

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

28.6.2020
Ареццо – Грубешов
Це була одна з найгірших поїздок. Автобус запізнився на 4 години. Ніякої інформації про автобус, де він і коли буде і чи буде взагалі надано не було. Телефони зазначені у квитку або не відповідали або включався автовідповідач який говорив що з вами зв'яжуться в робочий час тому відправлення повинно було бути в 23.15. Постораюсь по можливості з Українськими сервісами більше не зв'язуватися.
Ілля
29.1.2020
Ареццо – Грубешов
Це просто жахливе ставлення до пасажирів. Запізнилися на 2,5 год від обумовленого часу. Жоден номер телефону не відповідав, ніякої інформації, людей залишили на призволяще. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ВКАЗАНОГО ПЕРЕВІЗНИКА.
Валентина
24.11.2019
Ареццо – Грубешов
Цього разу P-Trans приємно здивував. Якби б тільки не запізнився на годину. Але в цей день всі автобуси запізнювались. Але прийшов майже по графіку все рівно. Ввічливі і охайні водії, справний автобус, не так як останнього разу. Допомогали людям з багажем. Дали місце, а не казали сідати на вільне місце. Надіюсь це не тільки від рейсу залежить, а фірма дійсно сприймає об'єктивну критику і покращується якість послуг.
Анатолій
16.3.2020
Ареццо – Грубешов
Чесність, потрібно повністю вказувати ціну перевізника, і виключати з низьким рейтингом, щоб сервіс був на рівні
Олександра
1.6.2020
Ареццо – Грубешов
Чудово приїхали. Вдячна водіям і супроводжуючій за сервіс а Богу за охорону.
Євгенія
16.7.2020
Ареццо – Грубешов
Що стосується купівлі квитка - усім задоволена.
Аліна
20.7.2020
Ареццо – Грубешов
Я б додала час зупинок і стоянок, щоб люди розуміли, на що розраховувати.
Олеся
21.3.2020
Ареццо – Грубешов
Я не їхав.
Марк
14.11.2019
Ареццо – Грубешов
Якість послуги відповідає нинішнім вимогам до перевізників, які займаються регулярними пасажирськими автотранспортними перевезеннями. Особисто я вважаю, що компанією Гюнсел створено всі належні умови для здійснення подорожей в комфорті салону сучасних автобусів. Звісно, що якість дорожнього покриття більшості відрізків наших автошляхів поки що на жаль не дозволяє водіям набирати оптимальну швидкість на маршрутах, економити цим самим пальне, оберігати навколишнє середовище, витрачати менше часу на проходження маршруту. Але це окрема історія. Сподіваємося, що погане покриття врешті решт ремонтуватимуть активніше і ефективніше, будуватимуть нове замість жахливого старого. А в цілому все було супер! Дякую!
Анджеліна
Популярні рейси з міста Ареццо
Популярні рейси в місто Грубешів
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас