computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Архипо-Осипівка – Калач

Архипо-Осипівка
Автостанція Архипо-Осипівка
Калач
Зупинка "Дитяча поліклініка"
17 год 25 хв
871 UAH
втілювати мрії
Автобус: Сетра S 315 НDH
Рейс:
Графік: Пт
втілювати мрії
Автобус: Сетра S 315 НDH
Тип рейсу: regular
Графік: Пт
871 UAH

Дата останнього оновлення: 20.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Архипо-Осипівка – Калач ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Архипо-Осипівка – Калач

Автобуси Архипо-Осипівка – Калач відправляються пт . Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Архипо-Осипівка в місто Калач автобусом можна за 16 г. 25 м. Відстань між містами становить 840 км.

Вартість квитків на автобус Архипо-Осипівка – Калач

В середньому ціна квитка становить 871 грн. Найдешевший квиток коштує 871 грн, а найдорожчий 871 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Архипо-Осипівка – Калач

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 126 квитків Архипо-Осипівка – Калач.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Архипо-Осипівка і Калач займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Архипо-Осипівка

В місті Архипо-Осипівка знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Кафе Млин , що знаходится за адресою вулиця Прикордонна .

Автостанції Калач

В місті Калач знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Дитяча поліклініка , що знаходится за адресою вулиця Прикордонна .

Зведена інформація по напрямку Архипо-Осипівка – Калач
Середня ціна квитка: 871 грн
Найдорожчий квиток: 871 грн
Найдешевший квиток: 871 грн
Найшвидший рейс: 16 ч 25 мин
Частота рейсів в день: 14
Піковий день: четвер
Продаваних квитків в день: 14
Перевізників на напрямку: 1
Місто Архипо-Осипівка пов'язане з автостанціями: 143

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

7.6.2020
Архипо-Осиповка – Калач
Найгірша автобусна поїздка в моєму житті. Сам по собі автобус як автобус, але обслуговування огидно. Водії хами, курили в салоні автобуса, на прохання не курити хамили, забороняли їсти в салоні (хоча поїздка була майже добу!), Роблячи зауваження, що тут не їдальня, а "через пару годин буде зупинка у кафе, де поїсте" (реально кафе було годин через 8). Слухали музику на весь салон і голосно розмовляли між собою з матом. Спеціально купували квитки на цей автобус, тому що була можливість бронювання місць, але реально виявилося, що водії розсаджували всіх самі як хотіли, не звертаючи уваги на заброньовані місця. Також при покупці квитків було зазначено, куди автобус приїжджає, а в дорозі з'ясувалося, що водії самі не знають, куди всіх привезуть (Київська, Теплий стан) і повідомили про це тільки за півгодини до прибуття. При цьому, зупинили не у метро / вокзалу, а на відстані, так що довелося йти з речами, квапили всіх на вихід і швидко поїхали у своїх справах. За часом - їхали 22 години (правда на кордоні стояли годин 7).
Роман
8.1.2020
Архипо-Осиповка – Калач
Хрінова поїздка !!!
Дмитро
17.7.2020
Архипо-Осиповка – Калач
Це жопа в цілому. А ще й опаздал ...
Ігор
23.5.2020
Архипо-Осиповка – Калач
Це моя перша поездка.С прибуттям в Велиж автобус трохи опаздал, думаю винен туман і погана дорога.Водітелі справжні профессіонали.Буду їздити з Вами в дальнейшем.Спасібо!
Софія
25.10.2019
Архипо-Осиповка – Калач
Ціна сильно завищена. Ви повинні брати комісію з перевізника, а не з покупця.
Марк
11.7.2020
Архипо-Осиповка – Калач
Чому опитування російською???..
Софія
3.4.2020
Архипо-Осиповка – Калач
Щось ремонтували в середині шляху, хотілося б їздити на повністю справних автобусах. Але прибули вчасно.
Віра
8.5.2020
Архипо-Осиповка – Калач
Я вибачаюсь, але це автобус тільки в суху погоду коли стоїть в тіньку під вербою! З криші не те що капало, а лилось як з крана. В багажнику перебувала валіза з дуже щільного матеріалу і в ній якимось чином третина речей намокла з навчальними матеріалами, таке враження ніби вона в калабані лежала а не в багажнику...! Загалом можна довго це відро на колесах описувати, але тим не менш враження просто жах!!!
Михайло
Популярні рейси в місто Калач
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас