computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Астрахань – Георгієвськ

Астрахань
Автовокзал "Астрахань"
Георгієвськ
ГЕОРГИЕВСК
11 год 25 хв
720 UAH
Рейс:
Графік: Щоденно

Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
720 UAH

Дата останнього оновлення: 17.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Астрахань – Георгієвськ ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Астрахань – Георгієвськ

Автобуси Астрахань – Георгієвськ відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Астрахань в місто Георгієвськ автобусом можна за 10 г. 25 м. Відстань між містами становить 521 км.

Вартість квитків на автобус Астрахань – Георгієвськ

В середньому ціна квитка становить 720 грн. Найдешевший квиток коштує 720 грн, а найдорожчий 720 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Астрахань – Георгієвськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2 квитків Астрахань – Георгієвськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Астрахань і Георгієвськ займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Астрахань

В місті Астрахань знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Великі Ісади , що знаходится за адресою вулиця Перовської; будинок 2А .

Автостанції Георгієвськ

В місті Георгієвськ знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Георгіївська , що знаходится за адресою вулиця Перовської; будинок 2А .

Зведена інформація по напрямку Астрахань – Георгієвськ
Середня ціна квитка: 720 грн
Найдорожчий квиток: 720 грн
Найдешевший квиток: 720 грн
Найшвидший рейс: 10 ч 25 мин
Частота рейсів в день: 11
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 11
Перевізників на напрямку: 1
Місто Астрахань пов'язане з автостанціями: 241

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

14.11.2019
Астрахань – Георгиевск
Екіпаж прекрасний. побажання: - відремонтувати відкидні столики для їжі (не тримається в закритому положенні, самомрпоізвольно відкривався всю поїздку) і - відремонтувати сітки для зберігання дрібних речей (були порвані).
Світлана
16.2.2020
Астрахань – Георгиевск
Це ж питання і до сервісу
Поліна
2.6.2020
Астрахань – Георгиевск
Це моя перша поїздка на автобусі, їхала з двома дітьми 3 роки і 7 років, тому порівняти ні з чим. Об'єктивно: автобус застарий, особисто моє крісло не відкидалася, у решти пасажирів нормально, в автобусі було чисто, в туалет один раз за запитом і так дуже часто зупинялися, екіпаж вежлівий.Ехалі днем, досить бистро.Проблема у двох пасажирів на митниці, з -за цього два кордони пройшли за 4 години (.В цілому нормально.
Арсеній
30.10.2019
Астрахань – Георгиевск
Це те маршрутка для вантажу, а не для людей. Було дуже не комфортно, не було місця куди поставити ноги. Більше години їзди починає боліти тіло, спина, ноги. Такий же відгук був у попутників. Для нетривалих поїздок - норм
Ольга
15.7.2020
Астрахань – Георгиевск
Через сервіс зручно купувати квитки. Не більше. Коли справа заходить про якийсь проблемі - на нього розраховувати не варто. Якщо Ви купуєте квиток написано що рейс прямий, а насправді з пересадкою. З таким стикаюся вже не перший раз.
Святослав
13.2.2020
Астрахань – Георгиевск
Щоб автобус прямував з точки в точку, зазначену заздалегідь.
Станіслав
12.2.2020
Астрахань – Георгиевск
Я не розумію навіщо потрібно роздруковувати білeти після покупки .... А якщо і іноземець або проїздом Мені принтер з собою вести? Щита квитка в телефоні достатньо.
Євген
30.4.2020
Астрахань – Георгиевск
Як можна залишити один відгук про автобус чи екіпаж, якщо їх два і вони кардинально відрізняються.
Валерія
25.6.2020
Астрахань – Георгиевск
це жах, водій перегородив половину автобуса ковдрою, загнав всіх в передню частину і курив по дорозі. За Брянськом ми поламалися і своїм ходом добиралися до України. Як можна відшкодувати збиток. Ми проїхали рівно половину шляху
Міла
Популярні рейси з міста Астрахань
Популярні рейси в місто Георгієвськ
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас