computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Канни – Івано-Франківськ

Айтос
Автовокзал Айтос
Ловеч
Автовокзал Ловеч
6 год 25 хв
303 UAH
Union Ivkoni
Рейс:
Графік: Щоденно
Union Ivkoni
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
303 UAH

Дата останнього оновлення: 19.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Канни – Івано-Франківськ ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Канни – Івано-Франківськ

Автобуси Канни – Івано-Франківськ відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Канни в місто Івано-Франківськ автобусом можна за 5 г. 25 м. Відстань між містами становить 255 км.

Вартість квитків на автобус Канни – Івано-Франківськ

В середньому ціна квитка становить 303 грн. Найдешевший квиток коштує 303 грн, а найдорожчий 303 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Канни – Івано-Франківськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 108 квитків Канни – Івано-Франківськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Канни і Івано-Франківськ займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Канни

В місті Канни знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Ajtos , що знаходится за адресою вулиця Георгі Кондоль; дім 7 .

Автостанції Івано-Франківськ

В місті Івано-Франківськ знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Ловеч , що знаходится за адресою вулиця Георгі Кондоль; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Канни – Івано-Франківськ
Середня ціна квитка: 303 грн
Найдорожчий квиток: 303 грн
Найдешевший квиток: 303 грн
Найшвидший рейс: 5 ч 25 мин
Частота рейсів в день: 12
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 12
Перевізників на напрямку: 1
Місто Канни пов'язане з автостанціями: 10

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

27.6.2020
Айтос – Ловеч
Це був прохідний рейс - водій стверджував, що некоректно в он-лайн квитках вказувати місця для прохідних рейсів. Нам пощастило, місця знайшлись, а головне, водій їхав дуже швидко, не марнуючи лишній час на зупинках. Було б добре таку вказівку робити - що конкретного місця не має, щоб пасажири були попереджені і не хвилювались.
Карина
8.12.2019
Айтос – Ловеч
Це була найкраща поїздка з України в Росію. Водій Дмитро, ввічливий і чемний Мікроавтобус чистий, все працює. Телебачення, ЮСБ розетки, все ок. Все на вищому рівні. Тепер тільки з цим перевізником. Дякуємо.
Віталій
13.5.2020
Айтос – Ловеч
Це була сама кінчена поїздка в моєму житті, у мене було 53 місце, я не уявляю як люди на 51 і 55 місці просто можуть їхати. Люди там не їхали, а страждали до самого будинку. Зате на 55 місці їхав якийсь сраний кіт, нас сиділо 5 дорослих та великих мужиків, що не поміщаючись навіть боком один до одного. Чому люди їдуть разом з котами, а якщо у мене алергія на шерсть. Наступного разу може кінь буде їхати зі мною на одному сидінні. Я не задоволений поїздкою, місця мало, сусідство з котом, 14 годин в дорозі як в пеклі.
Дмитро
13.10.2019
Айтос – Ловеч
Шикарна поїздка.
Мстислава
29.10.2019
Айтос – Ловеч
Шокувало відсутність аптечки у автобусі. Коли жінці стало погано, то водій відповів, що немає в автобусі аптечки. Ще шокувала байдужість водія, який навіть не старався допомогти жінці, якій було погано. Тільки коли пасажири попросили піти до прикордонників і викликати швидку , то він пішов.
Валерія
2.7.2020
Айтос – Ловеч
Як завжди, на висоті
Марія
5.10.2019
Айтос – Ловеч
Якість послуги відповідає нинішнім вимогам до перевізників, які займаються регулярними пасажирськими автотранспортними перевезеннями. Особисто я вважаю, що компанією Гюнсел створено всі належні умови для здійснення подорожей в комфорті салону сучасних автобусів. Звісно, що якість дорожнього покриття більшості відрізків наших автошляхів поки що на жаль не дозволяє водіям набирати оптимальну швидкість на маршрутах, економити цим самим пальне, оберігати навколишнє середовище, витрачати менше часу на проходження маршруту. Але це окрема історія. Сподіваємося, що погане покриття врешті решт ремонтуватимуть активніше і ефективніше, будуватимуть нове замість жахливого старого. А в цілому все супер! Дякую за подорож і гарні враження!
Олеся
6.2.2020
Айтос – Ловеч
шкода, що немає туалета, а так все дуже добре
Кирило
Популярні рейси з міста Канни
Популярні рейси в місто Івано-Франківськ
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас