computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 

Розклад автобусів
Баграташен КПП (Грузія/Вірменія) – Ростов-на-Дону

Можлива оплата перед посадкою
Баграташен КПП (Грузія/Вірменія)
Зупинка "КПП"
Ростов-на-Дону
Магазин "Меблі"
21 год 15 хв
2069 UAH
Вагтранс
Автобус: Мерседес
Рейс:
Графік: Ср,Вс
Вагтранс
Автобус: Мерседес
Тип рейсу: regular
Графік: Ср,Вс
2069 UAH

Дата останнього оновлення: 17.10.2021. Більш актуальний розклад автобусів Баграташен КПП (Грузія/Вірменія) – Ростов-на-Дону ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 
Автобусні рейси Баграташен КПП (Грузія/Вірменія) – Ростов-на-Дону

Автобуси Баграташен КПП (Грузія/Вірменія) – Ростов-на-Дону відправляються ср,вс . Найбільше рейсів відбувається в вівторок. У тиждень виходить близько 2 рейсів. Дістатися з міста Баграташен КПП (Грузія/Вірменія) в місто Ростов-на-Дону автобусом можна за 20 г. 15 м. Відстань між містами становить 936 км.

Вартість квитків на автобус Баграташен КПП (Грузія/Вірменія) – Ростов-на-Дону

В середньому ціна квитка становить 2069 грн. Найдешевший квиток коштує 2069 грн, а найдорожчий 2069 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Баграташен КПП (Грузія/Вірменія) – Ростов-на-Дону

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 45 квитків Баграташен КПП (Грузія/Вірменія) – Ростов-на-Дону.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Баграташен КПП (Грузія/Вірменія) і Ростов-на-Дону займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Баграташен КПП (Грузія/Вірменія)

В місті Баграташен КПП (Грузія/Вірменія) знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка КПП , що знаходится за адресою Баграташен .

Автостанції Ростов-на-Дону

В місті Ростов-на-Дону знаходиться 17 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Головний , що знаходится за адресою Баграташен .

Зведена інформація по напрямку Баграташен КПП (Грузія/Вірменія) – Ростов-на-Дону
Середня ціна квитка: 2069 грн
Найдорожчий квиток: 2069 грн
Найдешевший квиток: 2069 грн
Найшвидший рейс: 20 ч 15 мин
Частота рейсів в день: 5
Піковий день: вівторок
Продаваних квитків в день: 5
Перевізників на напрямку: 1
Місто Баграташен КПП (Грузія/Вірменія) пов'язане з автостанціями: 153

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

22.10.2019
Баграташен КПП (Грузия/Армения) – Ростов-на-Дону
Вітаю! Спочатку все було дуже чудово (не рахуючи що ми поїхали в непрветріваемой ніяк консервній банці ... водії шикарні, автобус ну ... нормально. Але коли зламався автобус і приїхав новий ... немає слів .. ваші водії ображали не раз людей, приїхали злі невиховані. Мою матір за те що вона спіймала падаючу чию то сумку образили так що потім весь автобус був в шоці за таку поведінку ... їхали ми в повній задусі і всі мокрі в прямому сенсі. Вікна не відчиняються за технічними даними автобуса, але і люки теж не відкриваються а коли раптом один з люків злетів під час двісженія вони наїхали на поруч сидить жінку яка навіть фізично б не дістала до це люка ... це був якийсь жах ... в багажному відділенні лежали запасні колеса і весь багаж не влазив. А ми виходити повинні били перші і замість того щоб допомогти на нас так наїхали і двом дівчатам сказали самі копайте собі місце для багажу ... де гіпер важкі сумки кругом утрамбовані по різному. Потім блять обізвали ... просто так на рівному місці .... знаєте весь автобус був в дикому шоці хоч і з гумором намагався ставитися до ситуації. Просили взагалі прибрати люк ... теж на нас забили. У водія віконце було своє а ми ззаду варилися в цьому пеклу підлогу Сонцем абсолютно без повітря .. моїй мамі довелося таблетки пити тому що у неї проблеми з серцем ... але ж ви ризикуєте що у людей і напад трапитися може .... на цьому тлі ... таке звичайно ставлення до людей неправильно !!! Так не можна ... таке нелюдське ставлення. Тому за перший автобус поставила б 5, але дихати теж не було чим. І підголовники брудні. А водії шикарні обидва два !!! Але другий автобус ... наша поїздка мало того що затягнулася замість 16 годин, на добу .... ще й в таких нестерпних умовах, я не змогла сьогодні на роботу вийти за станом здоров'я після поїздки, мама все ще відходить ... зірки поставила хороші т до офіційний екіпаж ну молодці !!!!! Але на другий ... бував би мужиком вже б морду набила за такі образи ... хоч за нас і так там двоє чоловіків вступилося ... але це взагалі було жахливо ... не думала що таке і так буває взагалі.
Карина
30.10.2019
Баграташен КПП (Грузия/Армения) – Ростов-на-Дону
Це просто жах! Поганий автобус, незручне крісло і взагалі немає бажання більше їхати в подальшому на автобусі. Автобус був на Грозний. Просто зупинка Назрань була.
цукор
15.12.2019
Баграташен КПП (Грузия/Армения) – Ростов-на-Дону
Ціна + Якість!
Роман
18.6.2020
Баграташен КПП (Грузия/Армения) – Ростов-на-Дону
Ціна відповідає якості. Доїхали, але не можу рекомендувати цей рейс
Лариса
22.11.2019
Баграташен КПП (Грузия/Армения) – Ростов-на-Дону
Чому опитування російською???..
Ксенія
17.7.2020
Баграташен КПП (Грузия/Армения) – Ростов-на-Дону
Я задоволений поїздкою. І в подальшому, повертаючись додому, тим самим рейсом їхати!!! ДЯКУЮ, ШОФЕРУ, за вічливість, привітність. Він знає свою роботу!
Ганна
6.3.2020
Баграташен КПП (Грузия/Армения) – Ростов-на-Дону
Я не відразу знайшла автобус і дуже вдячна, що водії зачекали.
Роман
27.11.2019
Баграташен КПП (Грузия/Армения) – Ростов-на-Дону
Якістю перевезення задоволені, проте затримка на кордоні була більше ніж завжди (автобус прибув на 5 годин пізніше)
Поліна

ЗМІ про нас