computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 

Розклад автобусів
Барі – Хмельницький

Можлива оплата перед посадкою
Барі
Залізнична станція "Барі"
Хмельницький
Автовокзал "Центральний"
53 год 30 хв
3715 UAH
SINDBAD
Рейс:
Графік: Пн,Чт,Сб
SINDBAD
Тип рейсу: regular
Графік: Пн,Чт,Сб

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

3715 UAH

Дата останнього оновлення: 22.10.2021. Більш актуальний розклад автобусів Барі – Хмельницький ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 
Автобусні рейси Барі – Хмельницький

Автобуси Барі – Хмельницький відправляються пн,чт,сб . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Барі в місто Хмельницький автобусом можна за 52 г. 30 м. Відстань між містами становить 1461 км.

Вартість квитків на автобус Барі – Хмельницький

В середньому ціна квитка становить 3715 грн. Найдешевший квиток коштує 3715 грн, а найдорожчий 3715 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Барі – Хмельницький

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 108 квитків Барі – Хмельницький.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Барі і Хмельницький займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Барі

В місті Барі знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Залізничний вокзал Барі , що знаходится за адресою Вулиця Джузеппе Капруччі .

Автостанції Хмельницький

В місті Хмельницький знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Вулиця Джузеппе Капруччі .

Зведена інформація по напрямку Барі – Хмельницький
Середня ціна квитка: 3715 грн
Найдорожчий квиток: 3715 грн
Найдешевший квиток: 3715 грн
Найшвидший рейс: 52 ч 30 мин
Частота рейсів в день: 12
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 12
Перевізників на напрямку: 1
Місто Барі пов'язане з автостанціями: 580

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

6.11.2019
Бари – Хмельницкий
Це була найшвидша поїздка з усіх що було за цим маршрутом.
Борис
30.3.2020
Бари – Хмельницкий
Шофери не слідкують за пасажирами... Особливо на зупинках чи всі є.. Людей забувають
Олександр
3.12.2019
Бари – Хмельницкий
Ще б було добре якби ви перевіряли, транспортні засоби які ви виставляєте у себе на сайті. Перш за все це репутація ваша а не перевізника. Дякую.
Ярослав
24.6.2020
Бари – Хмельницкий
Що до поїздки претензій не маю. Все пройшло як по маслу, водії вічливі. Питання щодо кордону. Простояли зі сторони України майже 9 годин, польський кордон пройшли за майже 2 години
Василь
12.2.2020
Бари – Хмельницкий
Я вобще непоехал, на зв'язок перевізник невиходу, телефони були відключені ..отвратітельно ... більше ніколи несвяжусь з цією фірмою
Георгій
16.6.2020
Бари – Хмельницкий
Я не знаю кому присвячувати відгук співробітнику вокзалу або екіпажу! Я взяла дочки 15-ти років квиток на прямий рейс Москва -Уварово, що б вона могла побачитися з бабусею перенесла інсульт і перебуває у важкому стані. Однак дитина по помилки взяв не паспорт з собою, а св-во про народження. І білетер не посадили її в автобус незважаючи ні на які вмовляння ні її самої ні старшого рідного брата! У підсумку ми з чоловіком знаходилися поруч з хворою мамою одні без дітей !!! І бабуся дуже переживала, що так і не побачилася з онуками !!! Я розумію, що є встановлені правила посадки, але з будь-якого правила є винятки. Людяність і співчуття ніхто в цьому світі не відміняв !!! Крім того діти не здали квитки, тому що автобус відправився в рейс, плюс страховка. Про сам автобус нічого сказати не можу, тому ставлю по одній зірочці, що б пропустили відгук
Олександр
29.1.2020
Бари – Хмельницкий
Я їду з вами четвертий раз. Не очікувала. Жах просто. Так не можна. Навряд чи звернуся ще
Григорій
24.10.2019
Бари – Хмельницкий
часто користуюся
Станіслав
Популярні рейси з міста Барі
Популярні рейси в місто Хмельницький
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас