computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Берлін – Вільнюс

Берлін
Автовокзал "Центральний"
Вільнюс
Автовокзал "Вільнюс"
17 год 15 хв
1785 UAH
ECOLINES
Рейс:
Графік: Щоденно
ECOLINES
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
1785 UAH
Берлін
Автовокзал "Центральний"
Вільнюс
Автовокзал "Вільнюс"
18 год 25 хв
1785 UAH
ECOLINES
Рейс:
Графік: Щоденно
ECOLINES
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
1785 UAH

Дата останнього оновлення: 20.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Берлін – Вільнюс ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Берлін – Вільнюс

Автобуси Берлін – Вільнюс відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Берлін в місто Вільнюс автобусом можна за 16 г. 15 м. Відстань між містами становить 992 км.

Вартість квитків на автобус Берлін – Вільнюс

В середньому ціна квитка становить 1785 грн. Найдешевший квиток коштує 1785 грн, а найдорожчий 1785 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Берлін – Вільнюс

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2 квитків Берлін – Вільнюс.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Берлін і Вільнюс займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Берлін

В місті Берлін знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Мазуреналлее; будинок 4-6 .

Автостанції Вільнюс

В місті Вільнюс знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Вільнюс , що знаходится за адресою вулиця Мазуреналлее; будинок 4-6 .

Зведена інформація по напрямку Берлін – Вільнюс
Середня ціна квитка: 1785 грн
Найдорожчий квиток: 1785 грн
Найдешевший квиток: 1785 грн
Найшвидший рейс: 16 ч 15 мин
Частота рейсів в день: 17
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 17
Перевізників на напрямку: 1
Місто Берлін пов'язане з автостанціями: 1054

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

22.4.2020
Берлин – Вильнюс
CCC
Антон
26.3.2020
Берлин – Вильнюс
Гірше ще не було в моєму житті, слава богу всі живі у мене все ..
Лера
30.4.2020
Берлин – Вильнюс
Екіпаж відмінний! дотримуються швидкісного режиму і час прибуття
Ярослава
28.5.2020
Берлин – Вильнюс
Це жесть Щиро не раджу користуватися послугами даного перевізника Мінуси: відстані між сидіннями мізерні, сам автобус старий запорошений туалет був але брудний туалетного паперу немає вай фай тільки по Україні. На задніх Седень немає ременів безпеки. Продали квиток з місцем 48 при наявності всього 41 місця в автобусі. У напівлежаче положення розкладалася третину крісел автобуса І це при тому що автобус їхав з Москви до Одеси. Кондиціонер не регулюється або дуже холодно або зовсім без нього. коротше жесть З плюсів можу відзначити важливих водіїв, приїзд без затримок
Віктор
13.6.2020
Берлин – Вильнюс
Чесно кажучи, здивувала пунктуальність, приїхали точно за графіком)
Людмила
1.4.2020
Берлин – Вильнюс
Чесно кажучи, пережити поїздку виявилося досить складно. Духота і сморід в салоні стояла неймовірна. Може варто на такі рейси пускати автобуси з будь-яким то кондиціонером?
Артем
30.1.2020
Берлин – Вильнюс
Чистота салону 2, вся підлога в жуйку, сидіння обшарпані, половина не розкладається (мабуть поламано і відремонтовано за допомогою зварювання), водії при посадці пасажирів взяли пасажира який був в крайньому ступені сп'яніння (сам ледве пересувався, з сумки текла рідина), але оголосили по гучному зв'язку що розпивання спиртних напоїв заборонено в автобусі і на зупинках, в результаті цей пасажир закурив в салоні, потім були скандали, зупинки, висадка пасажира. Враження про поїздку негативний.
Людмила
22.1.2020
Берлин – Вильнюс
Щоб не доводиться взагалі квитки роздруковувати, все-таки 21 століття на дворі
Владислава
Популярні рейси з міста Берлін
Популярні рейси в місто Вільнюс

ЗМІ про нас