computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Біла Підляська – Сан-Джузеппе-Везув'яно

Біла Підляська
Залізнична станція Бяла-Подляска
Сан-Джузеппе-Везув'яно
Сан-Джузеппе-Везув'яно
30 год 15 хв
3242 UAH
EURORES
Рейс:
Графік: Пн
EURORES
Тип рейсу: regular
Графік: Пн
3242 UAH

Дата останнього оновлення: 18.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Біла Підляська – Сан-Джузеппе-Везув'яно ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Біла Підляська – Сан-Джузеппе-Везув'яно

Автобуси Біла Підляська – Сан-Джузеппе-Везув'яно відправляються пн . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Біла Підляська в місто Сан-Джузеппе-Везув'яно автобусом можна за 29 г. 15 м. Відстань між містами становить 1690 км.

Вартість квитків на автобус Біла Підляська – Сан-Джузеппе-Везув'яно

В середньому ціна квитка становить 3242 грн. Найдешевший квиток коштує 3242 грн, а найдорожчий 3242 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Біла Підляська – Сан-Джузеппе-Везув'яно

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 153 квитків Біла Підляська – Сан-Джузеппе-Везув'яно.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Біла Підляська і Сан-Джузеппе-Везув'яно займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Біла Підляська

В місті Біла Підляська знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Бяла-Подляска , що знаходится за адресою площа Війська Польського; будинок 21 .

Автостанції Сан-Джузеппе-Везув'яно

В місті Сан-Джузеппе-Везув'яно знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Сан-Джузеппе-Везувіано , що знаходится за адресою площа Війська Польського; будинок 21 .

Зведена інформація по напрямку Біла Підляська – Сан-Джузеппе-Везув'яно
Середня ціна квитка: 3242 грн
Найдорожчий квиток: 3242 грн
Найдешевший квиток: 3242 грн
Найшвидший рейс: 29 ч 15 мин
Частота рейсів в день: 17
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 17
Перевізників на напрямку: 1
Місто Біла Підляська пов'язане з автостанціями: 183

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

20.6.2020
Бяла-Подляска – Сан-Джузеппе-Везувиано
Це була найжахливіша поїздка! Відстань між мріями дуже маленьке ... сидіти незручно, я навіть не говорю щоб поспати (і мій зріст 164) таке відчуття, що автобус для дітей. Пасажир, який сидів спереду мене, коли розкладав сидіння лежав у мене на колінах. Плюс зупинки автобуса були в таких місцях, де немає вбиралень; або на заправці, де не можна палити і потрібно було йти вночі незрозуміло куди; не обумовлювалося скільки часу на зупинку і відповідно всі пасажири збиралися дуже довго.
Владислава
17.10.2019
Бяла-Подляска – Сан-Джузеппе-Везувиано
Це жах! Автобус їхав без зцеплення! Датчик на скорість теж не працював ! Зупинили у Вінниці поліція! І питали як ви хлопці везете людей з цими проблемами? Жаааах ! Я перший раз бачила таке!
Алла
8.5.2020
Бяла-Подляска – Сан-Джузеппе-Везувиано
Через якусь поломку автобуса нас ледь пропустили через кордон(
Богдана 
20.6.2020
Бяла-Подляска – Сан-Джузеппе-Везувиано
Чудо, а не поїздка, чудово !!
Антон
1.11.2019
Бяла-Подляска – Сан-Джузеппе-Везувиано
Що б був туалет
Данило
23.2.2020
Бяла-Подляска – Сан-Джузеппе-Везувиано
Щоб просто роздрукувати, потрібно відстояти чималу чергу. Зробіть для роздруківки або окрему касу або автомат один хоча б поставте. Дякуємо
Петро
14.3.2020
Бяла-Подляска – Сан-Джузеппе-Везувиано
Я дуже задоволена вашому сервісом, поїздка відмінна, все сподобалося, завжди тепер буду користуватися !!! Велике вам спасибі!!!
Денис
17.11.2019
Бяла-Подляска – Сан-Джузеппе-Везувиано
Я залишився вкрай задоволений сервісом, дуже зручно підбирати і купувати квитки. Ставлю справедливо заслужені п'ять зірок.
Софія
25.1.2020
Бяла-Подляска – Сан-Джузеппе-Везувиано
Якби не кордон. Також точна інформація про місце посадки відсутня. Довелося бігти в інше місце біля залізничного воклалу у Львові. Дякуючи дзвінку нас зачекали
Галина

ЗМІ про нас