computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 

Розклад автобусів
Білосток – Магдебург

Можлива оплата перед посадкою
Білосток
Автовокзал PKS
Магдебург
Автовокзал Магдебург
13 год 10 хв
3104 UAH
ECOLINES
Рейс:
Графік: Щоденно
ECOLINES
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

3104 UAH

Дата останнього оновлення: 24.10.2021. Більш актуальний розклад автобусів Білосток – Магдебург ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 
Автобусні рейси Білосток – Магдебург

Автобуси Білосток – Магдебург відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Білосток в місто Магдебург автобусом можна за 12 г. 10 м. Відстань між містами становить 941 км.

Вартість квитків на автобус Білосток – Магдебург

В середньому ціна квитка становить 3104 грн. Найдешевший квиток коштує 3104 грн, а найдорожчий 3104 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Білосток – Магдебург

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Білосток – Магдебург.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Білосток і Магдебург займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Білосток

В місті Білосток знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Білосток , що знаходится за адресою вулиця Бохатерув Монте-Кассіно; будинок 10 .

Автостанції Магдебург

В місті Магдебург знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Магдебург , що знаходится за адресою вулиця Бохатерув Монте-Кассіно; будинок 10 .

Зведена інформація по напрямку Білосток – Магдебург
Середня ціна квитка: 3104 грн
Найдорожчий квиток: 3104 грн
Найдешевший квиток: 3104 грн
Найшвидший рейс: 12 ч 10 мин
Частота рейсів в день: 18
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 18
Перевізників на напрямку: 1
Місто Білосток пов'язане з автостанціями: 1046

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

5.3.2020
Белосток – Магдебург
Гірше ще не було в моїй практиці
Микола
18.7.2020
Белосток – Магдебург
Еколайнс ставлять убиті, що протікають автобуси. Замість екіпажу зі Стюартом і моніторами, ми отримуємо стайню на колесах. Водії курять в салоні, хамлять, навіть лампочка над кріслом не працює. Жахливий сервіс, якщо порівнювати з рейсами по Європі.
Віталій
25.5.2020
Белосток – Магдебург
Це був цирк, а не поїздка ... Почати з того, що водії не знали маршрут нормально .. Люди підходили і цікавилися, ті не могли відповісти. Потім коли було холодно, вони вирубали кондиціонер на повну, а вранці, коли було спекотно, тупо не включали .. Після від'їзду з однієї із зупинок не закрили двері салону задню, люди бігали і просили закрити її в процесі їзди ... Так в загальному ми ще не їздили ... Жах !!
Лариса
25.11.2019
Белосток – Магдебург
Я їхала маршруткою, тому, бідні мої хворі коліна, увесь шлях впирались в спинку сидіння, що попереду.
Єлизавета
10.5.2020
Белосток – Магдебург
Якби ще зробили не обов*язкове роздрукування білетів.
Максим
21.1.2020
Белосток – Магдебург
Якщо ви функціануєте на території України то прошу поважати закони та встаносити мову за замовчанням- українську. Навіть тут- в опитуванні- немає навіть можливості обрати іншу окрім російської. Лише за це- 5 з 10ти
Віктор
Популярні рейси з міста Білосток
Популярні рейси в місто Магдебург
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас