computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікуванняя
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Фудкорт та магазини
 
 

Розклад автобусів
Білосток – Паланга

Можлива оплата перед посадкою
Білосток
Автовокзал "Біакомекс"
Паланга
Автовокзал Паланга
9 год 55 хв
1017 UAH
Biacomex
Рейс:
Графік: Щоденно
Biacomex
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

1017 UAH

Дата останнього оновлення: 29.11.2021. Більш актуальний розклад автобусів Білосток – Паланга ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Білосток – Паланга

Автобуси Білосток – Паланга відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Білосток в місто Паланга автобусом можна за 8 г. 55 м. Відстань між містами становить 405 км.

Вартість квитків на автобус Білосток – Паланга

В середньому ціна квитка становить 1017 грн. Найдешевший квиток коштує 1017 грн, а найдорожчий 1017 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Білосток – Паланга

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Білосток – Паланга.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Білосток і Паланга займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Білосток

В місті Білосток знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Білосток , що знаходится за адресою вулиця Бохатерув Монте-Кассіно; будинок 10 .

Автостанції Паланга

В місті Паланга знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Palanga , що знаходится за адресою вулиця Бохатерув Монте-Кассіно; будинок 10 .

Зведена інформація по напрямку Білосток – Паланга
Середня ціна квитка: 1017 грн
Найдорожчий квиток: 1017 грн
Найдешевший квиток: 1017 грн
Найшвидший рейс: 8 ч 55 мин
Частота рейсів в день: 19
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 19
Перевізників на напрямку: 1
Місто Білосток пов'язане з автостанціями: 1046

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

14.10.2019
Белосток – Паланга
Екіпаж повинен грамотно і ввічливо пояснювати правила поведінки в транспорті. Неотносітся до пасажирів як до моргіналам, які вже винні, навіть ще не встигнувши порушити будь-які правила. Виглядало все як загроза а не ознайомлення з правилами. Раджу повчиться грамотному складанню пропозицій і правильному спілкуванню у екіпажів Аерофлоту. Був з дітьми, це зупинило від пояснення як потрібно розмовляти ....
Кіра
4.3.2020
Белосток – Паланга
Це не просто водій рейсового мікроавтобуса, а пекельний "шумахер". Об'їжджати на швидкості ями так, щоб пасажири билися головами об бічні вікна, роз'їжджатися між ямами з камазами знову таки на швидкості - це не проблема ям на дорозі, а стиль водіння конкретного водія. При цьому в мікроавтобусі були відсутні ремені безпеки, тому не було можливості убезпечити себе, пристебнувшись.
Петро
21.2.2020
Белосток – Паланга
Це один з кращих екіпажів компанії ГрандАвто. Величезна подяка водіям за їх роботу. Хотілося б, що б і всі екіпажі були такими ж. Хлопчики, так тримати. Продовжувати в тому ж дусі. Дякуємо.
Карина
20.4.2020
Белосток – Паланга
Ціна-якість дотримано повною мірою, навіть якість і зручність трохи краще. Але важко було знайти платформу звідки вирушає, тому хто перший раз їде. У людей запитуємо - не знають, у водіїв маршруток - не знають. Тут трохи довелося понервувати. А так норм поїздка)
Ніна
15.11.2019
Белосток – Паланга
Часто спливає помилка при перевірці доступних місць в автобусі.
Михайло
10.6.2020
Белосток – Паланга
Чисто, комфортно, виїзд / приїзд чітко за розкладом.
Олександр
18.5.2020
Белосток – Паланга
Чудова поїздка. Незначне відхилення від графіку
Артем
2.1.2020
Белосток – Паланга
Чудово, все сподобалось
Микола
8.12.2019
Белосток – Паланга
Що стосується покупки квитків, то все відмінно!
Павло
Популярні рейси з міста Білосток
Популярні рейси в місто Паланга
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас