computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Бельсько-Бяла – Альба-Адриатика

Бельсько-Бяла
Зупинка "АЗС ВР"
Альба-Адриатика
bramki przy austostradzie
22 год 15 хв
2563 UAH
EURORES
Рейс:
Графік: Пн
EURORES
Тип рейсу: regular
Графік: Пн
2563 UAH

Дата останнього оновлення: 19.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Бельсько-Бяла – Альба-Адриатика ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Бельсько-Бяла – Альба-Адриатика

Автобуси Бельсько-Бяла – Альба-Адриатика відправляються пн . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Бельсько-Бяла в місто Альба-Адриатика автобусом можна за 21 г. 15 м. Відстань між містами становить 1046 км.

Вартість квитків на автобус Бельсько-Бяла – Альба-Адриатика

В середньому ціна квитка становить 2563 грн. Найдешевший квиток коштує 2563 грн, а найдорожчий 2563 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Бельсько-Бяла – Альба-Адриатика

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 99 квитків Бельсько-Бяла – Альба-Адриатика.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Бельсько-Бяла і Альба-Адриатика займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Бельсько-Бяла

В місті Бельсько-Бяла знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Бельсько-Бяла , що знаходится за адресою вулиця Варшавська; дім 7 .

Автостанції Альба-Адриатика

В місті Альба-Адриатика знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Альба-Адріатика , що знаходится за адресою вулиця Варшавська; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Бельсько-Бяла – Альба-Адриатика
Середня ціна квитка: 2563 грн
Найдорожчий квиток: 2563 грн
Найдешевший квиток: 2563 грн
Найшвидший рейс: 21 ч 15 мин
Частота рейсів в день: 11
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 11
Перевізників на напрямку: 1
Місто Бельсько-Бяла пов'язане з автостанціями: 717

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

22.10.2019
Бельско-Бяла – Альба-Адриатика
Надзвичайно важливий персонал, йдуть на зустріч побажанням пасажирів (зупинили на певній зупинці, наприклад, а не отнекалісь)). Дуже позитивний досвід. Дякуємо.
Ярослав
20.12.2019
Бельско-Бяла – Альба-Адриатика
Найчистіше салонвежлівие водії, уважні до пассажірам.Пріехалі швидко і вовремя.Получіла від поїздки удовольствіе.Большое спасибі!
Інна
22.11.2019
Бельско-Бяла – Альба-Адриатика
Це друга поїздка цим перевізником. Перше надзвичайно сподобалася. Все було на 5+. Тому без вагань вибрав саме цього перевізника, але був розчарований. У Вроцлав автобус запізнився на годину і ніяк ми не були проінформовані (спізнення це не проблема, бо знаю про завантаженість доріг в Польщі). Даного перевізника асоціюю з українським, а персонал говорив виключно російською і не був достатньо ввічливим.
Іра
8.2.2020
Бельско-Бяла – Альба-Адриатика
Це не автобус. Це маршрутка. Жахливо трясе.
Григорій
2.2.2020
Бельско-Бяла – Альба-Адриатика
Я встиг якраз до відправлення автобуса, але з подивом дізнався що потрібно ще на мою роздрукованим квитком в касі взяти чек. Чи можна як то відразу готовий квиток роздрукувати?
Євген
25.4.2020
Бельско-Бяла – Альба-Адриатика
Я не потрапив на автобус через некоректні розкладу
Анджеліна
Популярні рейси з міста Бельсько-Бяла
Популярні рейси в місто Альба-Адриатика
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас