computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Богушув-Горце – Мєндзижеч

Можлива оплата перед посадкою
Богушув-Горце
Зупинка Богушув-Горце
Мєндзижеч
Автовокзал Мендзижеч
6 год 29 хв
497 UAH
MAXPOL
Рейс:
Графік: Пн,Вт,Чт,Пт,Сб,Вс
MAXPOL
Тип рейсу: regular
Графік: Пн,Вт,Чт,Пт,Сб,Вс

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

497 UAH

Дата останнього оновлення: 28.1.2022. Більш актуальний розклад автобусів Богушув-Горце – Мєндзижеч ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Богушув-Горце – Мєндзижеч

Автобуси Богушув-Горце – Мєндзижеч відправляються пн,вт,чт,пт,сб,вс . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 6 рейсів. Дістатися з міста Богушув-Горце в місто Мєндзижеч автобусом можна за 5 г. 29 м. Відстань між містами становить 232 км.

Вартість квитків на автобус Богушув-Горце – Мєндзижеч

В середньому ціна квитка становить 497 грн. Найдешевший квиток коштує 497 грн, а найдорожчий 497 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Богушув-Горце – Мєндзижеч

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Богушув-Горце – Мєндзижеч.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Богушув-Горце і Мєндзижеч займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Богушув-Горце

В місті Богушув-Горце знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Богушув-Горце , що знаходится за адресою вулиця 1 Мая .

Автостанції Мєндзижеч

В місті Мєндзижеч знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Мєндзижеч , що знаходится за адресою вулиця 1 Мая .

Зведена інформація по напрямку Богушув-Горце – Мєндзижеч
Середня ціна квитка: 497 грн
Найдорожчий квиток: 497 грн
Найдешевший квиток: 497 грн
Найшвидший рейс: 5 ч 29 мин
Частота рейсів в день: 18
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 18
Перевізників на напрямку: 1
Місто Богушув-Горце пов'язане з автостанціями: 71

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

27.1.2020
Богушув-Горце – Мендзыжеч
Це було жахливо, тому що останні два ряди місць не призначені для перевезення людей - дуже маленьке відстань між рядами, сидіти неможливо
Петро
9.10.2019
Богушув-Горце – Мендзыжеч
Це моя перша поїздка на міжнародному автобусі, тому порівнювати не з чим. А так було все добре, посадка, проходження митниці, приїзд, причепитися ні до чого.
Данило
4.12.2019
Богушув-Горце – Мендзыжеч
Це не ваша проблема, але бажано митницю проходити швидше.
Зіна
29.1.2020
Богушув-Горце – Мендзыжеч
Чисто, є вайфай. По дорозі зупинялись на паркінгу.
Віктор
29.10.2019
Богушув-Горце – Мендзыжеч
Я запізнився на рейс
Ліка
4.5.2020
Богушув-Горце – Мендзыжеч
частина сидінь була зламана, не піднімалися спинки. не було підніжок під ногами. не було мікрофона, водії мало приділяли уваги пасажирам.
Анатолій

ЗМІ про нас