computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Брешіа – Полтава

Можлива оплата перед посадкою
Брешіа
Автовокзал Брешиа
Полтава
Автовокзал "Полтава"
48 год 40 хв
4039 UAH
SINDBAD
Рейс:
Графік: Пн,Чт,Сб
SINDBAD
Тип рейсу: regular
Графік: Пн,Чт,Сб

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

4039 UAH

Дата останнього оновлення: 25.1.2022. Більш актуальний розклад автобусів Брешіа – Полтава ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Брешіа – Полтава

Автобуси Брешіа – Полтава відправляються пн,чт,сб . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Брешіа в місто Полтава автобусом можна за 47 г. 40 м. Відстань між містами становить 2242 км.

Вартість квитків на автобус Брешіа – Полтава

В середньому ціна квитка становить 4039 грн. Найдешевший квиток коштує 4039 грн, а найдорожчий 4039 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Брешіа – Полтава

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Брешіа – Полтава.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Брешіа і Полтава займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Брешіа

В місті Брешіа знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал, Brescia , що знаходится за адресою вулиця Сольферіно; будинок 6 .

Автостанції Полтава

В місті Полтава знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава , що знаходится за адресою вулиця Сольферіно; будинок 6 .

Зведена інформація по напрямку Брешіа – Полтава
Середня ціна квитка: 4039 грн
Найдорожчий квиток: 4039 грн
Найдешевший квиток: 4039 грн
Найшвидший рейс: 47 ч 40 мин
Частота рейсів в день: 18
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 18
Перевізників на напрямку: 1
Місто Брешіа пов'язане з автостанціями: 630

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

16.6.2020
Брешиа – Полтава
Запізнення в Бухарест на 1,5 год
В'ячеслав
24.3.2020
Брешиа – Полтава
Це була моя перша поїздка з перевізником "слов'янський експрес" і остання. При покупці онлайн квитка дали можливість вибрати місце, що дуже порадувало, але при посадці виявилося, що садять як хочуть, де вільно там і сідай. Автобус був уже повний і довелося сісти на одне місце, що залишилося, яке відповідно виявилося не тим, яке я вибрала онлайн. Це пояснив те, що люди стояли в чергу на автобус, що дивно. Хотілося б запропонувати цій компанії пронумерувати сидіння в автобусах і садити людей відповідно до придбаних квитків. Дякуємо!
Іра
3.7.2020
Брешиа – Полтава
Це жах з пересадками і умови на 2
Карина
10.3.2020
Брешиа – Полтава
Часто підвисає сайт при перегляді з мобільного
Ілля
17.4.2020
Брешиа – Полтава
Я вже писала, що було б добре, якщо на сайті продавали б багажні квитанції, правда на автовокзалі в Санкт-Петербурзі звучить написання ключових слів, що треба купувати тільки в касі автовокзалу. Щоб купити багажну квитанцію, я простягнула квиток на автобус, так касирка так дивно подивилася на нього зі словами, що це не наш квиток і ми не повинні брати його в рукі.Хотя назву сайту у неї перед очима вісіт.Водітель автобуса не був здивований такому квитку, попрацюйте над цією проблемою, адже страховку ви вже продаєте і все буде добре!
Алла
11.10.2019
Брешиа – Полтава
Я платив 2 рази за один маршрут. Мені не сообшили через мвід що ізменідось місце пвтовокзала.
Микита
Популярні рейси з міста Брешіа
Популярні рейси в місто Полтава
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас