computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Броди – Мєндзижеч

Можлива оплата перед посадкою
Броди
Зупинка Броди
Мєндзижеч
Автовокзал Мендзижеч
20 год 35 хв
978 UAH
ФОП Стецик Т.В.
Автобус: Neoplan(Free)
Рейс:
Графік: Щоденно
ФОП Стецик Т.В.
Автобус: Neoplan(Free)
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

978 UAH

Дата останнього оновлення: 25.1.2022. Більш актуальний розклад автобусів Броди – Мєндзижеч ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Броди – Мєндзижеч

Автобуси Броди – Мєндзижеч відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Броди в місто Мєндзижеч автобусом можна за 19 г. 35 м. Відстань між містами становить 857 км.

Вартість квитків на автобус Броди – Мєндзижеч

В середньому ціна квитка становить 978 грн. Найдешевший квиток коштує 978 грн, а найдорожчий 978 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Броди – Мєндзижеч

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 81 квитків Броди – Мєндзижеч.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Броди і Мєндзижеч займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Броди

В місті Броди знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Броди , що знаходится за адресою вулиця Привокзальна; дім 2 .

Автостанції Мєндзижеч

В місті Мєндзижеч знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Мєндзижеч , що знаходится за адресою вулиця Привокзальна; дім 2 .

Зведена інформація по напрямку Броди – Мєндзижеч
Середня ціна квитка: 978 грн
Найдорожчий квиток: 978 грн
Найдешевший квиток: 978 грн
Найшвидший рейс: 19 ч 35 мин
Частота рейсів в день: 9
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 9
Перевізників на напрямку: 1
Місто Броди пов'язане з автостанціями: 307

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

4.11.2019
Броды – Мендзыжеч
Екіпаж Супер. А пасажири несвідомі. На митниці то тютюн намагаються провезти, то без візи зі звичайним закордонним паспортом ...
Віктор
9.7.2020
Броды – Мендзыжеч
Це просто жах, щоб водій та контролер відкривали вікно і палили цигарки. Не дрзволяє сідати на місце куплене заздалегідь. Що це за звернення до пасажира : «девонська». Телевізор показував російські незрозумілі фільми. Розмова велася екіпажу тільки російською мовою. Більше не скористаюся послугами даного напряму.
Станіслав
11.1.2020
Броды – Мендзыжеч
Це просто жесть !!!
Марина
15.3.2020
Броды – Мендзыжеч
Чіткість і професіоналізм екіпажу. Доброзичливість і акуратне водіння.
Анастасія
15.2.2020
Броды – Мендзыжеч
Швидко і надіфно
Єлизавета
17.2.2020
Броды – Мендзыжеч
Я відмовилася від ваших квитків, тому що у нас перенесли рейс літака! А не ваш рей автобуса !!! Це що спеціально так запитальник підлаштували ???
Марія
Популярні рейси з міста Броди
Популярні рейси в місто Мєндзижеч
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас