computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Капуа – Грубешів

Капуа
Капуа
Грубешів
Зупинка "Паркінг "Стокротка"
28 год 45 хв
2933 UAH
EURORES
Рейс:
Графік: Пн
EURORES
Тип рейсу: regular
Графік: Пн
2933 UAH

Дата останнього оновлення: 19.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Капуа – Грубешів ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Капуа – Грубешів

Автобуси Капуа – Грубешів відправляються пн . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Капуа в місто Грубешів автобусом можна за 27 г. 45 м. Відстань між містами становить 1573 км.

Вартість квитків на автобус Капуа – Грубешів

В середньому ціна квитка становить 2933 грн. Найдешевший квиток коштує 2933 грн, а найдорожчий 2933 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Капуа – Грубешів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Капуа – Грубешів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Капуа і Грубешів займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Капуа

В місті Капуа знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Kapuia , що знаходится за адресою Капуя .

Автостанції Грубешів

В місті Грубешів знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Парковка стокротки , що знаходится за адресою Капуя .

Зведена інформація по напрямку Капуа – Грубешів
Середня ціна квитка: 2933 грн
Найдорожчий квиток: 2933 грн
Найдешевший квиток: 2933 грн
Найшвидший рейс: 27 ч 45 мин
Частота рейсів в день: 18
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 18
Перевізників на напрямку: 1
Місто Капуа пов'язане з автостанціями: 258

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

23.4.2020
Капуя – Грубешов
Це не машина! Це металобрухт. Чи не можемо прийти до тями після поїздки. Чоловік за свої 72 роки в такій машині ніколи не їздив. Поведінка водія відмінне.
Христина
22.3.2020
Капуя – Грубешов
Ціни постійно змінюються точніше стрибають
Клим
10.3.2020
Капуя – Грубешов
Через сервіс зручно купувати квитки. Не більше. Коли справа заходить про якийсь проблемі - на нього розраховувати не варто. Якщо Ви купуєте квиток написано що рейс прямий, а насправді з пересадкою. З таким стикаюся вже не перший раз.
Алла
7.7.2020
Капуя – Грубешов
Я запізнилася на посадку. Автобус стояв на платформі всередині автовокзалу, готовий до відправлення. Коли я підбігла до автобусу, водій, побачивши мене, розпочав відправлення. Я дуже просила водія, і він мене чув. Чи не відкрив двері і не пустив в салон. Було дуже прикро і неприємно. Я дуже поспішала, щоб встигнути на цей рейс, їхала з протилежного кінця Підмосков'я, в метро бігла бігом по ескалаторах. Але п'ятничні пробки зробили свою справу. До перевізника претензій немає. Але водієві з кам'яним нахабним обличчям великий привіт.
Леонід
5.4.2020
Капуя – Грубешов
Я скористалася послугами Вашої Компанії вдруге. Поїздкою дуже задоволена, як і екіпажем. Автобус дуже комфортабельний. Прибуття здійснилося в призначений час, навіть трохи раніше. Дякуємо. Я і далі має намір користуватися послугами Вашої Компанії.
Наталя
5.10.2019
Капуя – Грубешов
Якість абсолютно не відповідає заявленій. Автобус запізнився на півгодини,по контактних номерах перевізників ніхто не відповідав. Спілкуються з пасажирами дуже грубо, а головне, що сідати прийшлося на вільні місця, що залишилися, а не ті що були в квитках (які ретельно обиралися...). Навряд чи буду після такого взагалі користуватися послугами сайту і їздити автобусами закордон
Ксенія
18.6.2020
Капуя – Грубешов
частіше б рейси робити
Анджеліна
Популярні рейси з міста Капуа
Популярні рейси в місто Грубешів
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас