computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Франкфурт-на-Майні – Мшана-Дольна

Можлива оплата перед посадкою
Франкфурт-на-Майні
Автобусна зупинка "Suedseite"
Мшана-Дольна
Автостанція Мшана-Дольна
17 год 25 хв
2461 UAH
SINDBAD
Рейс:
Графік: Щоденно
SINDBAD
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

2461 UAH

Дата останнього оновлення: 5.12.2021. Більш актуальний розклад автобусів Франкфурт-на-Майні – Мшана-Дольна ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Франкфурт-на-Майні – Мшана-Дольна

Автобуси Франкфурт-на-Майні – Мшана-Дольна відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Франкфурт-на-Майні в місто Мшана-Дольна автобусом можна за 16 г. 25 м. Відстань між містами становить 980 км.

Вартість квитків на автобус Франкфурт-на-Майні – Мшана-Дольна

В середньому ціна квитка становить 2461 грн. Найдешевший квиток коштує 2461 грн, а найдорожчий 2461 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Франкфурт-на-Майні – Мшана-Дольна

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 126 квитків Франкфурт-на-Майні – Мшана-Дольна.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Франкфурт-на-Майні і Мшана-Дольна займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Франкфурт-на-Майні

В місті Франкфурт-на-Майні знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Франкфурт-на-Майні , що знаходится за адресою Frankfurt am Main .

Автостанції Мшана-Дольна

В місті Мшана-Дольна знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Мшана-Дольна , що знаходится за адресою Frankfurt am Main .

Зведена інформація по напрямку Франкфурт-на-Майні – Мшана-Дольна
Середня ціна квитка: 2461 грн
Найдорожчий квиток: 2461 грн
Найдешевший квиток: 2461 грн
Найшвидший рейс: 16 ч 25 мин
Частота рейсів в день: 14
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 14
Перевізників на напрямку: 1
Місто Франкфурт-на-Майні пов'язане з автостанціями: 886

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

1.1.2020
Франкфурт – Мшана-Дольна
Це був кошмар. З даху вода на голову, калюжі на кріслах, годину на трасі чекали тих, хто запізнився, крісло не откідовалось
Ярослав
28.10.2019
Франкфурт – Мшана-Дольна
Це була найжахливіша поїздка. Водії грубили. Туалету немає. На кордоні водії пропускали автобуси які були за нами. Через це простояв 13 годин.
Борис
12.10.2019
Франкфурт – Мшана-Дольна
Це була найкраща моя поїздка
Ганна
26.2.2020
Франкфурт – Мшана-Дольна
Це була одна з найгірших поїздок. Автобус запізнився на 4 години. Ніякої інформації про автобус, де він і коли буде і чи буде взагалі надано не було. Телефони зазначені у квитку або не відповідали або включався автовідповідач який говорив що з вами зв'яжуться в робочий час тому відправлення повинно було бути в 23.15. Постораюсь по можливості з Українськими сервісами більше не зв'язуватися.
Гліб
27.5.2020
Франкфурт – Мшана-Дольна
Це була поїздка в пекло. Поїздка була з Києва до Маріуполя доїхали більш маєток до Запоріжжя потім пересадили на маршрутку де кидав по всій маршрутці. Все молили бога аби швидше доїхати. Пекло одним словом.
Денис
29.5.2020
Франкфурт – Мшана-Дольна
Шановний Воловодовский А.П.! Не знущайтеся зі своїх водіїв, щойно приїхавши з рейсу чоловік має знову їхати в нічний рейс без напарника. Як результат, засинав всю дорогу і цим створював аварійні ситуації! Якщо Ви не бережете своїх водіїв, то подумайте хоча б про життя пасажирів, яких Ви перевозите!
Варвари
8.3.2020
Франкфурт – Мшана-Дольна
Я був обманутий, тому що до Миколаєва мене не довезли. У Києві було необхідно чекати якоїсь автобус і пересідати на нього. Мені довелося купити квиток Київ-Миколаїв та їхати самостійно. Примітка: квиток був прямий Клайпеда- Миколаїв
Генадій
15.12.2019
Франкфурт – Мшана-Дольна
Я дуже задоволений сервісом! Дякуємо!
Костянтин

ЗМІ про нас