computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Гдиня – Водзіслав Шльонський

Можлива оплата перед посадкою
Гдиня
Автовокзал "Гдиня"
Водзіслав Шльонський
Автостанція Водзислав Шльонський
11 год 42 хв
806 UAH
LIDER
Рейс:
Графік: Щоденно
LIDER
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

806 UAH

Дата останнього оновлення: 5.12.2021. Більш актуальний розклад автобусів Гдиня – Водзіслав Шльонський ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Гдиня – Водзіслав Шльонський

Автобуси Гдиня – Водзіслав Шльонський відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Гдиня в місто Водзіслав Шльонський автобусом можна за 10 г. 42 м. Відстань між містами становить 604 км.

Вартість квитків на автобус Гдиня – Водзіслав Шльонський

В середньому ціна квитка становить 806 грн. Найдешевший квиток коштує 806 грн, а найдорожчий 806 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Гдиня – Водзіслав Шльонський

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 108 квитків Гдиня – Водзіслав Шльонський.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Гдиня і Водзіслав Шльонський займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Гдиня

В місті Гдиня знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Гдиня , що знаходится за адресою площа Конституції .

Автостанції Водзіслав Шльонський

В місті Водзіслав Шльонський знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Водзіслав Шльонський , що знаходится за адресою площа Конституції .

Зведена інформація по напрямку Гдиня – Водзіслав Шльонський
Середня ціна квитка: 806 грн
Найдорожчий квиток: 806 грн
Найдешевший квиток: 806 грн
Найшвидший рейс: 10 ч 42 мин
Частота рейсів в день: 12
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 12
Перевізників на напрямку: 1
Місто Гдиня пов'язане з автостанціями: 854

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

12.12.2019
Гдыня – Водзислав Шлёнский
Йшов довше ніж було вказано
Ліна
16.12.2019
Гдыня – Водзислав Шлёнский
Це жах. Водій ледве не залишив мене на одній з зупинок, добре що я встигла догнати автобув... Сам ТЗ так воаження що після бомбардування і розсипеться по дорозі. Не рекомендую
Микола
21.2.2020
Гдыня – Водзислав Шлёнский
Це моя перша поездка.С прибуттям в Велиж автобус трохи опаздал, думаю винен туман і погана дорога.Водітелі справжні профессіонали.Буду їздити з Вами в дальнейшем.Спасібо!
Мстислава
8.12.2019
Гдыня – Водзислав Шлёнский
Швидко їде.
Станіслав
24.12.2019
Гдыня – Водзислав Шлёнский
Щоб працювали туалети!
Варвари
27.12.2019
Гдыня – Водзислав Шлёнский
Я перший раз купила квиток на автобус з Вітебська до Ленінграда. Перш їздила на поїзді. Поїздкою задоволена. Все, як годиться в міжміському автобусі: чисто, кваліфіковані водії. Деяка затримка відправлення з Вітебська була компенсована по дорозі, і в Ленінград ми прибули навіть трохи раніше, за що велике спасибі водіям. Особливо приємно було заощадити на вартості квитка. Сподіваюся, що ви збережете всі свої хороші якості. Всього вам доброго.
В'ячеслав
21.3.2020
Гдыня – Водзислав Шлёнский
це побажання не вам, а скоріше до загальної організації поїздок: роздруківка квитка при наявності смартфона - анахронізм і зайві незручності (довелося шукати, де роздрукувати). до самого сайту претензій немає.
Борис
Популярні рейси з міста Гдиня
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас