computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікуванняя
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Фудкорт та магазини
 
 

Розклад автобусів
Гіссен – Нови-Сонч

Можлива оплата перед посадкою
Гіссен
Гіссен
Нови-Сонч
Зупинка Нови-Сонч
17 год 40 хв
2461 UAH
SINDBAD
Рейс:
Графік: Щоденно
SINDBAD
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

2461 UAH

Дата останнього оновлення: 30.11.2021. Більш актуальний розклад автобусів Гіссен – Нови-Сонч ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Гіссен – Нови-Сонч

Автобуси Гіссен – Нови-Сонч відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Гіссен в місто Нови-Сонч автобусом можна за 16 г. 40 м. Відстань між містами становить 1036 км.

Вартість квитків на автобус Гіссен – Нови-Сонч

В середньому ціна квитка становить 2461 грн. Найдешевший квиток коштує 2461 грн, а найдорожчий 2461 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Гіссен – Нови-Сонч

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 99 квитків Гіссен – Нови-Сонч.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Гіссен і Нови-Сонч займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Гіссен

В місті Гіссен знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це До води , що знаходится за адресою Giessen .

Автостанції Нови-Сонч

В місті Нови-Сонч знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Новий Сонч , що знаходится за адресою Giessen .

Зведена інформація по напрямку Гіссен – Нови-Сонч
Середня ціна квитка: 2461 грн
Найдорожчий квиток: 2461 грн
Найдешевший квиток: 2461 грн
Найшвидший рейс: 16 ч 40 мин
Частота рейсів в день: 11
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 11
Перевізників на напрямку: 1
Місто Гіссен пов'язане з автостанціями: 564

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

9.11.2019
Гиссен – Новы-Сонч
Екіпаж грубіянить на абсолютно будь-яке питання. Були не заявлені пересадки. Автобус запізнився на посадку з моєї стартовою локації на півтори години. У процесі переїзду автобус ламався, і навіть закінчилося паливо. Вкрай не рекомендую цього перевізника.
Алена
29.2.2020
Гиссен – Новы-Сонч
Це був найгірший автобус. При такому золотом водія, автобус зламався і приїхав до Львова на годину пізніше, кондиціонер дме гарячим повітрям, підставки для ніг прибиті до сидінь знизу так, що ними неможливо скористатися, сама організація посадки жахлива, адміністратор не може організувати процес розсаджування людей, ніяких розпізнавальних знаків на речі в багажнику ніхто не чіпляв-то є твою сумку могли понести значно раніше ніж ти доїхав до кінцевої точки і ніхто не несе відповідальності. До європейського сервісу як до неба.
Катерина
21.7.2020
Гиссен – Новы-Сонч
Ціна сильно завищена в порівнянні з іншими перевізниками. Кондиціонер не працював. Було душно.
Віра
12.1.2020
Гиссен – Новы-Сонч
Я давно користуюсь цим сайтом і хотілося щоб все подробности писали і були прямі рейси Вінниця Москва.
Роман
2.10.2019
Гиссен – Новы-Сонч
Я купив прямий квиток а виявилося що б мулу пересадка і ніде небіло вказано як Едіт автобус дуже ПОГАНО Я ПРИЇХАВ НЕ ТАК ЯК ХОТІВ
Руслана
Популярні рейси з міста Гіссен
Популярні рейси в місто Нови-Сонч
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас