computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 

Розклад автобусів
Глівіце – Колобжег

Можлива оплата перед посадкою
Глівіце
Зупинка Глівіце
Колобжег
Колобжег
13 год 5 хв
917 UAH
MOKRZYCKI-BUS
Рейс:
Графік: Щоденно
MOKRZYCKI-BUS
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

917 UAH

Дата останнього оновлення: 22.10.2021. Більш актуальний розклад автобусів Глівіце – Колобжег ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 
Автобусні рейси Глівіце – Колобжег

Автобуси Глівіце – Колобжег відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Глівіце в місто Колобжег автобусом можна за 12 г. 5 м. Відстань між містами становить 574 км.

Вартість квитків на автобус Глівіце – Колобжег

В середньому ціна квитка становить 917 грн. Найдешевший квиток коштує 917 грн, а найдорожчий 917 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Глівіце – Колобжег

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 54 квитків Глівіце – Колобжег.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Глівіце і Колобжег займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Глівіце

В місті Глівіце знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Глівіце , що знаходится за адресою вулиця Піонерів; будинок 8 .

Автостанції Колобжег

В місті Колобжег знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Колобжег , що знаходится за адресою вулиця Піонерів; будинок 8 .

Зведена інформація по напрямку Глівіце – Колобжег
Середня ціна квитка: 917 грн
Найдорожчий квиток: 917 грн
Найдешевший квиток: 917 грн
Найшвидший рейс: 12 ч 5 мин
Частота рейсів в день: 6
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 6
Перевізників на напрямку: 1
Місто Глівіце пов'язане з автостанціями: 985

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

14.5.2020
Гливице – Колобжег
Це було випробування, стояли на польському кордоні 12 годин. Опаздал на літак і на все що можна було. Ніколи не поїду на варшавське напрямок.
Ігор
20.12.2019
Гливице – Колобжег
Цього разу було все на подив відмінно
Сергій
3.1.2020
Гливице – Колобжег
Чоловік який перевіряв білет Хамло, Я пред'явив йому білет на смартфоні, так як було написано на сайті що можна БЕЗ РОЗДРУКУВАННЯ, на що він мені відповів у грубій формі: " на заборі х . й написано, мені на офісі відчитатись треба" . То навіщо вказувати що білет роздруковувати необов'язково. Зіпсував настрій на всю поїздку.
Кирило
26.3.2020
Гливице – Колобжег
Я набувала квиток до станції Червоногвардійська, це зазначено в моєму квитку. Однак автобус приїхав на автовокзал Щелковский, про що я не була уведомлена.Ето доставило мені великі проблеми, так як на станції Червоногвардійська мене чекала машина для подальшої поїздки, і я опаздала, тому що час поїздки від Щелковской до Червоногвардійської зайняло 1 годину! Прошу дати пояснення по даній обставині.
Денис
8.4.2020
Гливице – Колобжег
Я придбала квиток саме на цей рейс, так як місцем прибуття вказано Київський вокзал, що було для мене дуже важливо, але в результаті ми прибули на станцію метро Теплий Стан, що дуже далеко від потрібного мені места.На моє запитання водієві: «чому так ? » він відповів, що на Київський вокзал вже місяць ніхто не їздить, а чому продають такі квитки-он не в курсі і всі свої питання я можу адресувати туди, де купувала квиток, тобто сюда.Вот я і питаю
Анастасія
23.2.2020
Гливице – Колобжег
ЯК ЩО У ВАС ТАКІ АВТОБУСИ ТО НА ВАШ САЙТ НЕМА ЧОГО ЗАХОДИТИ . ХОТІЛОСЬ БИ ЩОБ ЯКІСТЬ ПЕРЕВІЗНИКА БУЛА ЯК ЯКІСТЬ САЙТУ.
Павло
Популярні рейси з міста Глівіце
Популярні рейси в місто Колобжег
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас