computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Глівіце – Одеса

Глівіце
Залізнична станція "Глівіце"
Одеса
Автостанція "Привоз"
20 год 45 хв
1170 UAH
ODRI
Рейс:
Графік: Пн
ODRI
Тип рейсу: regular
Графік: Пн
1170 UAH
Глівіце
Автовокзал Гливіце
Одеса
Автовокзал "Центральний"
25 год 30 хв
1220 UAH
ARMAN
Автобус: VAN HOOL EOS
Рейс:
Графік: Пн
ARMAN
Автобус: VAN HOOL EOS
Тип рейсу: regular
Графік: Пн
1220 UAH
Глівіце
Автовокзал Гливіце
Одеса
Автовокзал "Центральний"
33 год 15 хв
1300 UAH
Z-TIME
Автобус: BOVA
Рейс:
Графік: Вт,Чт,Вс
Z-TIME
Автобус: BOVA
Тип рейсу: regular
Графік: Вт,Чт,Вс
1300 UAH

Дата останнього оновлення: 16.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Глівіце – Одеса ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Глівіце – Одеса

Автобуси Глівіце – Одеса відправляються пн . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 5 рейсів. Дістатися з міста Глівіце в місто Одеса автобусом можна за 19 г. 45 м. Відстань між містами становить 1182 км.

Вартість квитків на автобус Глівіце – Одеса

В середньому ціна квитка становить 1230 грн. Найдешевший квиток коштує 1170 грн, а найдорожчий 1300 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Глівіце – Одеса

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Глівіце – Одеса.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Глівіце і Одеса займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Глівіце

В місті Глівіце знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Глівіце , що знаходится за адресою вулиця Піонерів; будинок 8 .

Автостанції Одеса

В місті Одеса знаходиться 25 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Піонерів; будинок 8 .

Зведена інформація по напрямку Глівіце – Одеса
Середня ціна квитка: 1230 грн
Найдорожчий квиток: 1300 грн
Найдешевший квиток: 1170 грн
Найшвидший рейс: 19 ч 45 мин
Частота рейсів в день: 10
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 10
Перевізників на напрямку: 3
Місто Глівіце пов'язане з автостанціями: 985

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

21.10.2019
Гливице – Одесса
Це була жахлива поїздка! Первое.Все почалося з того, що я з Одеси їхав на автобусі не Одеса-Київ-Вільнюс а Одеса-Київ-Москва. Такої інформації в квитку не було! Так чому я повинен з валізою як очманілий носиться по вокзалу і питати де той четртов автобус? Друге. З кондера дме гаряче повітря. Третє. Ми спізнилися в пункт призначення на 5 годин. У мене було багато часу до літака, але все ж це не прийнятно.
Борис
8.10.2019
Гливице – Одесса
Це оцінка Сідбаду. А як з'ясувалося в процесі поїздки в Глівіце нас пересадили на рейс Ковельського АТП. Ну сервіс звичайно ж далеко не компанії Синдбад. І це треба вказувати в квитку, як це роблять інші перевізники. Синдбад - чудовий європейський перевізник і на Україну він НЕ їздить, В квитку же вказано Сінбад. Це дезінформація!
Ліна
20.10.2019
Гливице – Одесса
Ця поїздка пройшла добре, автобус дуже комфортний. Всі влаштувало.
цукор
23.4.2020
Гливице – Одесса
Чай платний (
Ярослав
13.5.2020
Гливице – Одесса
Часто куплені квитки не вказані у відомості у кондуктора, тобто., Якщо при відправленні кондуктор візьме когось в автобус з придбаним у неї, на місці, квитком, то може виникнути проблема, просто напросто не буде місця для мене, по заздалегідь купленого квитка на сайті. Я так розумію, цей сервіс зроблений для того, щоб полегшити і спростити купівлю квитків, щоб не мчати стрімголов через все місто в автобусну касу, збігаючи з роботи і т.д.
Марина
23.6.2020
Гливице – Одесса
Чудово!
Тетяна
7.10.2019
Гливице – Одесса
Щоб ви не продавали квитки на неіснуючі рейс
Ярослава
18.1.2020
Гливице – Одесса
Якщо ви вказуєте на своєму порталі,що квиток може бути в електронному вигляді,то чому пасажири повинні вислуховувати від водіїв,що їх достали ці інновації.Согласовуйте всі тонкощі перед тим як писати.Таке відчуття,що у нас кам'яний вік в еру інтернету.
Леонід
Популярні рейси з міста Глівіце
Популярні рейси в місто Одеса
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас