computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Гоморовичі – Юшково

Можлива оплата перед посадкою
Гоморовичі
Гоморовичі
Юшково
Зупинка Юшково (поворот до міста)
4 год 44 хв
236 UAH
СКСавто
Рейс:
Графік: Щоденно
СКСавто
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

236 UAH

Дата останнього оновлення: 4.12.2021. Більш актуальний розклад автобусів Гоморовичі – Юшково ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Гоморовичі – Юшково

Автобуси Гоморовичі – Юшково відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Гоморовичі в місто Юшково автобусом можна за 3 г. 44 м. Відстань між містами становить 193 км.

Вартість квитків на автобус Гоморовичі – Юшково

В середньому ціна квитка становить 236 грн. Найдешевший квиток коштує 236 грн, а найдорожчий 236 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Гоморовичі – Юшково

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 180 квитків Гоморовичі – Юшково.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Гоморовичі і Юшково займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Гоморовичі

В місті Гоморовичі знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Гоморовичи , що знаходится за адресою Гоморовічі .

Автостанції Юшково

В місті Юшково знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Юшков (поворот на місто) , що знаходится за адресою Гоморовічі .

Зведена інформація по напрямку Гоморовичі – Юшково
Середня ціна квитка: 236 грн
Найдорожчий квиток: 236 грн
Найдешевший квиток: 236 грн
Найшвидший рейс: 3 ч 44 мин
Частота рейсів в день: 20
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 20
Перевізників на напрямку: 1
Місто Гоморовичі пов'язане з автостанціями: 24

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

30.10.2019
Гоморовичи – Юшково
Гірше поїздки у мене ще не було
Павло
19.2.2020
Гоморовичи – Юшково
Це моя перша поездка.С прибуттям в Велиж автобус трохи опаздал, думаю винен туман і погана дорога.Водітелі справжні профессіонали.Буду їздити з Вами в дальнейшем.Спасібо!
Алла
25.6.2020
Гоморовичи – Юшково
Я в захваті від поїздки, ввічливості водія. Чистота, комфорт, відмінне водіння, ще і на годину раніше приїхали в пункт призначення. Спасибі за відмінний сервіс! Буду рекомендувати і сама користуватися.
Владислава
17.3.2020
Гоморовичи – Юшково
Я втратила день відпочинку через запізнення автобусу до Одеси , потім сюрпризи продовжувались, просто без варіантів заказали обіди, не дай Боже, на зворотньому їхати знову з вячеславом.
Петро
30.6.2020
Гоморовичи – Юшково
Я поставив все 5 тільки за те, що це сервіс допоміг мені хоч виїхати до місця призначення. Але, нумерація місць на сайті не відповідає тій, що в транспорті.
Руслан
7.3.2020
Гоморовичи – Юшково
Якщо ви виступаєте посередником між перевізником і людиною, я дуже сподіваюсь, що ви будете вводити певні штрафні санкції проти недобросовісних перевізників, інакше я не бачу сенсу у подібному сервісі. Якщо ж це просто інструмент для онлайн покупки білетів - тоді навіщо робити опитування, якщо ви не збираєтесь нічого міняти?
Ольга
Популярні рейси з міста Гоморовичі
Популярні рейси в місто Юшково
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас