computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Гжибово – Лодзь

Можлива оплата перед посадкою
Гжибово
obowiązkowa rezerwacja telefoniczna: 661 333 333
Лодзь
Лодзь
10 год 40 хв
806 UAH
LIDER
Рейс:
Графік: Щоденно
LIDER
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

806 UAH

Дата останнього оновлення: 28.1.2022. Більш актуальний розклад автобусів Гжибово – Лодзь ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Гжибово – Лодзь

Автобуси Гжибово – Лодзь відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Гжибово в місто Лодзь автобусом можна за 9 г. 40 м. Відстань між містами становить 451 км.

Вартість квитків на автобус Гжибово – Лодзь

В середньому ціна квитка становить 806 грн. Найдешевший квиток коштує 806 грн, а найдорожчий 806 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Гжибово – Лодзь

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Гжибово – Лодзь.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Гжибово і Лодзь займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Гжибово

В місті Гжибово знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Гжибово , що знаходится за адресою вулиця Колобжеского .

Автостанції Лодзь

В місті Лодзь знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Каліська , що знаходится за адресою вулиця Колобжеского .

Зведена інформація по напрямку Гжибово – Лодзь
Середня ціна квитка: 806 грн
Найдорожчий квиток: 806 грн
Найдешевший квиток: 806 грн
Найшвидший рейс: 9 ч 40 мин
Частота рейсів в день: 18
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 18
Перевізників на напрямку: 1
Місто Гжибово пов'язане з автостанціями: 169

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

1.2.2020
Гжибово – Лодзь
Це було пекло, дуже незручно в усіх відношеннях. Більше ніколи не поїду автобусом Москва-СПБ і завжди віддам перевагу доплатити за поїзд або літак.
Станіслав
11.12.2019
Гжибово – Лодзь
Цього рейсу не було, нам сказали що автобус поламався і нічого не можна зробити, довелося шукати інший транспорт
Руслан
17.3.2020
Гжибово – Лодзь
Що можна сказати, якби не необхідність і зручність часу, більше ніколи не зв'язалася б з цією компанією. Коли їхала з Москви в Жодіно, мою сусідку, з якою я навіть не встигла познайомитися залишили на першій зупинці (ще в Росії). Вона наздогнала наш автобус вже в Білорусії ближче до Борисову, тобто і на другій зупинці її відсутності ніхто не помітив, при цьому один з супроводжуючих нас перераховував. Коли дівчина піднялася на борт автобуса, який супроводжує даного автобуса пред'явив мені претензії, що я нічого не сказала про відсутність, він навіть не помітив, що я всю дорогу спала і тим більше не несу відповідальність за пасажира. Висловлені мені претензії мене трохи шокували. Мало того спинка не фіксували і доводилося в напрузі сидіти, якщо я не спала і лежати не хотілося
Валентин
22.2.2020
Гжибово – Лодзь
Що не можна вибрати місце.
Мирослав
30.1.2020
Гжибово – Лодзь
Я б прибрала ряд функцій т.с. супровод, занадто багато спаму після поїздки. А ось нагадування про невикористаної знижку довелося дуже до речі.
Карина
15.12.2019
Гжибово – Лодзь
Я вже залишав коментар з приводу знижок, і оплати квитків ..!
Остап
Популярні рейси з міста Гжибово
Популярні рейси в місто Лодзь
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас