computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Грубешів – Педазо

Можлива оплата перед посадкою
Грубешів
Зупинка "Паркінг "Стокротка"
Педазо
Педазо
28 год 20 хв
2639 UAH
EURORES
Рейс:
Графік: Пн
EURORES
Тип рейсу: regular
Графік: Пн

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

2639 UAH

Дата останнього оновлення: 5.12.2021. Більш актуальний розклад автобусів Грубешів – Педазо ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Грубешів – Педазо

Автобуси Грубешів – Педазо відправляються пн . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Грубешів в місто Педазо автобусом можна за 27 г. 20 м. Відстань між містами становить 1375 км.

Вартість квитків на автобус Грубешів – Педазо

В середньому ціна квитка становить 2639 грн. Найдешевший квиток коштує 2639 грн, а найдорожчий 2639 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Грубешів – Педазо

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 72 квитків Грубешів – Педазо.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Грубешів і Педазо займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Грубешів

В місті Грубешів знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Парковка стокротки , що знаходится за адресою вулиця Маршала Йозефа Пілсудського; будинок 55 .

Автостанції Педазо

В місті Педазо знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це педазо , що знаходится за адресою вулиця Маршала Йозефа Пілсудського; будинок 55 .

Зведена інформація по напрямку Грубешів – Педазо
Середня ціна квитка: 2639 грн
Найдорожчий квиток: 2639 грн
Найдешевший квиток: 2639 грн
Найшвидший рейс: 27 ч 20 мин
Частота рейсів в день: 8
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 8
Перевізників на напрямку: 1
Місто Грубешів пов'язане з автостанціями: 207

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

3.6.2020
Грубешов – Педазо
Це була одна з кращих поїздок за весь час моїх відряджень. Мікроавтобус з мегакомфортабельнимі кріслами і так само був здивований ідеальної пунктуальності. Виїхали хвилина в хвилину за графіком і приїхали на 2 хвилини раніше. рекомендую перевізника
Євген
20.11.2019
Грубешов – Педазо
Швидко, комфортно і приємно
Тетяна
12.3.2020
Грубешов – Педазо
Шофери досвідчені, але було запізнення на півгодини.
Михайло
2.5.2020
Грубешов – Педазо
Я розумію, що цей лист надісланий автоматично, але він виглядає як насмішка. Квиток-то я придбав і навіть страховку від непоїздки, але поїздка не відбулася, я вже сьогодні на цю вашу адресу написав свої претензії, читайте.
Аліна
31.12.2019
Грубешов – Педазо
Якщо ви виступаєте посередником між перевізником і людиною, я дуже сподіваюсь, що ви будете вводити певні штрафні санкції проти недобросовісних перевізників, інакше я не бачу сенсу у подібному сервісі. Якщо ж це просто інструмент для онлайн покупки білетів - тоді навіщо робити опитування, якщо ви не збираєтесь нічого міняти?
Поліна
Популярні рейси з міста Грубешів
Популярні рейси в місто Педазо
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас