computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 

Розклад автобусів
Ісперих – Авджилар

Можлива оплата перед посадкою
Ісперих
Зупинка Ісперих
Авджилар
Авджилар
11 год 50 хв
638 UAH
Union Ivkoni
Рейс:
Графік: Щоденно
Union Ivkoni
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
638 UAH

Дата останнього оновлення: 17.10.2021. Більш актуальний розклад автобусів Ісперих – Авджилар ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 
Автобусні рейси Ісперих – Авджилар

Автобуси Ісперих – Авджилар відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Ісперих в місто Авджилар автобусом можна за 10 г. 50 м. Відстань між містами становить 410 км.

Вартість квитків на автобус Ісперих – Авджилар

В середньому ціна квитка становить 638 грн. Найдешевший квиток коштує 638 грн, а найдорожчий 638 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ісперих – Авджилар

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 126 квитків Ісперих – Авджилар.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ісперих і Авджилар займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ісперих

В місті Ісперих знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це перевірки об'єктів Isperich , що знаходится за адресою вулиця Іван Вазов; дім 3 .

Автостанції Авджилар

В місті Авджилар знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Бешикташ , що знаходится за адресою вулиця Іван Вазов; дім 3 .

Зведена інформація по напрямку Ісперих – Авджилар
Середня ціна квитка: 638 грн
Найдорожчий квиток: 638 грн
Найдешевший квиток: 638 грн
Найшвидший рейс: 10 ч 50 мин
Частота рейсів в день: 14
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 14
Перевізників на напрямку: 1
Місто Ісперих пов'язане з автостанціями: 6

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

17.4.2020
Исперих – Авджылар
И
Поліна
27.11.2019
Исперих – Авджылар
Це напевно був найжорстокіший треш в моєму житті! Спочатку трохи задня Омь не відвалилося, потім мало не згоріли. Водив респект за витримку. Автобуси повний екстрим. Далі їздити буду тільки на поїздах
Гліб
21.3.2020
Исперих – Авджылар
Ціна-якість відповідають, але на цей раз було неприємністю то, що коли пішов дощ, вода лилася з щілин вікна на сидінні і на підлогу. (Була б можливість, доклала б фото до відкликання) Представник екіпажу запропонувала пересісти на вільне місце, більше нічим не могла помочь.Но вільні місця були тільки в кінці автобуса, де я спочатку не хотіла їхати, так як мене заколисує там.Ну діватися було нікуди.
Поліна
5.1.2020
Исперих – Авджылар
Щоб пройти на перон для посадки в автобус адміністрація автостанції "Теплий стан" вимагає роздрукувати квиток (куплений онлайн) і бере за це додатково 35 р. Навіщо давати можливість купувати квитки онлайн, якщо все одно потрібно отримати роздрукований квиток і стояти для цього в тій же величезній черзі, в якій стоять люди для його покупки ???? До того ж на це потрібно витратити велику кількість часу, так як автостанція робить все, щоб черги там не закінчувались ніде !!! У тому числі на вхід на перон.
Костянтин
30.1.2020
Исперих – Авджылар
як в радянському союзі.в рекламі одне а по факту друге.краще брати дорожче і на дітей в інших перевізників скидки є тому в результаті виходить дешевше ніж тут.
Станіслав
Популярні рейси з міста Ісперих
Популярні рейси в місто Авджилар
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас