computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Івано-Франківськ – Коростишів

Можлива оплата перед посадкою
Івано-Франківськ
Автостанція "Івано-Франківськ-2"
Коростишів
Коростишів
11 год 5 хв
423 UAH
АТП 12629
Автобус: НЕОПЛАН-45
Рейс:
Графік: Щоденно
АТП 12629
Автобус: НЕОПЛАН-45
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

423 UAH

Дата останнього оновлення: 4.12.2021. Більш актуальний розклад автобусів Івано-Франківськ – Коростишів ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Івано-Франківськ – Коростишів

Автобуси Івано-Франківськ – Коростишів відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Івано-Франківськ в місто Коростишів автобусом можна за 10 г. 5 м. Відстань між містами становить 419 км.

Вартість квитків на автобус Івано-Франківськ – Коростишів

В середньому ціна квитка становить 423 грн. Найдешевший квиток коштує 423 грн, а найдорожчий 423 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Івано-Франківськ – Коростишів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Івано-Франківськ – Коростишів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Івано-Франківськ і Коростишів займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Івано-Франківськ

В місті Івано-Франківськ знаходиться 16 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Івано-Франківськ-2 , що знаходится за адресою вулиця Горбачевського; будинок 14 .

Автостанції Коростишів

В місті Коростишів знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Коростишів , що знаходится за адресою вулиця Горбачевського; будинок 14 .

Зведена інформація по напрямку Івано-Франківськ – Коростишів
Середня ціна квитка: 423 грн
Найдорожчий квиток: 423 грн
Найдешевший квиток: 423 грн
Найшвидший рейс: 10 ч 5 мин
Частота рейсів в день: 11
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 11
Перевізників на напрямку: 1
Місто Івано-Франківськ пов'язане з автостанціями: 1241

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

27.4.2020
Ивано-Франковск – Коростышев
Ціни нижче, ніж в касі. Це приємно. Хотіла купити зворотний квиток. Але від залізничного вокзалу в Самарі до Тольятті квитків немає, тільки від автовокзалу.
Григорій
16.2.2020
Ивано-Франковск – Коростышев
Я взагалі не попала в Одесу. Невже не можна на вокзалі робить елементарні об'яви?! Прийшли на 25 хвилин до відправлення. Застали попередній рейс на Одесу. Чекали із сином. Сиділи біля платформи на Одесу. Декілька раз проходили по вокзалу. Звідки і коли і ЧОМУ на Кілію відправився мій автобус я так і не зрозуміла! Пропала оплачена реєстрація на змагання і зворотній квиток на поїзд. Всіма способами буду уникати Деміївського автовокзалу!
Анатолій
10.7.2020
Ивано-Франковск – Коростышев
Я зіткнувся з тим, що ми приїхали на автовокзал в Катовіце, а рейсу на такий час не існує!
Ксенія
19.6.2020
Ивано-Франковск – Коростышев
Я купила квиток чз сайт, на сайті вказано, що обов'язково квиток роздрукувати, причому цей напис дрібна і побачила я її вже коли їхала на вокзал. На вокзалі бігала в пошуках можливості роздрукувати, відстояла чергу на касі, де мені сказали, що друк необов'язкова. Навіщо дезінформувати?
Зіна
12.10.2019
Ивано-Франковск – Коростышев
Я у вас більше квитки ніколи не куплю. Ніякої поїздки не було. Ви час відправлення в квитку не вірно вказали. Я приїхала на вокзал, а автобус вже годину назад поїхав. І ви навіть не потрудилися оповістити, що перевізник змінив час на годину раніше.
Павло
18.1.2020
Ивано-Франковск – Коростышев
якщо вчасно прибути на АС в Україні не можливо через простій на кордоні (то хоча б відправляйтесь вчасно з АС Польщі
Інна
Популярні рейси з міста Івано-Франківськ
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас