christmas
computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Ястшембе-Здруй – Лодзь

Можлива оплата перед посадкою
Ястшембе-Здруй
D.A. ul. Sybiraków
Лодзь
Лодзь
5 год 0 хв
458 UAH
LIDER
Рейс:
Графік: Щоденно
LIDER
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

458 UAH

Дата останнього оновлення: 19.1.2022. Більш актуальний розклад автобусів Ястшембе-Здруй – Лодзь ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Ястшембе-Здруй – Лодзь

Автобуси Ястшембе-Здруй – Лодзь відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Ястшембе-Здруй в місто Лодзь автобусом можна за 5 г. 0 м. Відстань між містами становить 251 км.

Вартість квитків на автобус Ястшембе-Здруй – Лодзь

В середньому ціна квитка становить 458 грн. Найдешевший квиток коштує 458 грн, а найдорожчий 458 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ястшембе-Здруй – Лодзь

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 126 квитків Ястшембе-Здруй – Лодзь.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ястшембе-Здруй і Лодзь займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ястшембе-Здруй

В місті Ястшембе-Здруй знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Ястшембе-Здруй , що знаходится за адресою вулиця Арки Божський .

Автостанції Лодзь

В місті Лодзь знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Каліська , що знаходится за адресою вулиця Арки Божський .

Зведена інформація по напрямку Ястшембе-Здруй – Лодзь
Середня ціна квитка: 458 грн
Найдорожчий квиток: 458 грн
Найдешевший квиток: 458 грн
Найшвидший рейс: 5 ч 0 мин
Частота рейсів в день: 14
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 14
Перевізників на напрямку: 1
Місто Ястшембе-Здруй пов'язане з автостанціями: 235

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

10.7.2020
Ястшембе-Здруй – Лодзь
Це була моя перша поїздка в Київ і найбільше мені сподобалось, як швидко і з комфортом мене туди довезли. Це мабуть єдине позитивне враження від мого відвідування Києва.
Роман
15.12.2019
Ястшембе-Здруй – Лодзь
Це жахлива поїздка в якій ми себе не комфортно відчували, жахливий совдеповський автобус!!! “Lux riesen” фірма яку взагалі не потоібно пропонувати!
Валерія
14.2.2020
Ястшембе-Здруй – Лодзь
Це найгірше, що зі мною могло статися !!!! Автобус жахливий !!!! На такі далекі відстані такі автобуси вже давним давно не відправляють !!! Всю дорогу працював по повній кондиціонер, на прохання вимкнути водій, запропонував пересісти «в зад автобуса». В результаті не поспати від холоду, і навіть куртка не допомогла .. хоча могли б вимикати і включати попоременно !!! Ще був скандал з одним «чоловіком» і дівчиною з цього приводу, але жоден з водіїв не заступився за дівчину! ЖОДЕН!! ВСЕ дістав мої МОВИ В ОДНЕ МІСЦЕ! ЗАГАЛОМ НАЙЖАХЛИВІШІ ВРЕЧАТЛЕНІЯ! ЖАХ!
Максим
4.3.2020
Ястшембе-Здруй – Лодзь
Цей екіпаж мегасупер професіонали ,рекомендуємо !!!На відміну від нашої попередньої подорожі з цим перевізником до міста Кракова усе: Вчасно, вічливо , швидко.
Антоніна
5.10.2019
Ястшембе-Здруй – Лодзь
Чомусь не можу на цій сторінці відзначити чистоту салону і т.д. для другого автобуса - дивно якось побудована робота з відгуками...автобуси ж різні - і стан у них різний...
Володимир
22.10.2019
Ястшембе-Здруй – Лодзь
Я дякую ІП Железова ДВ що посадив мене в автобус в незнайомому для мене місті, хлопці, що займають наповненням сайту, не робіть пжл помилок в зупинках, а то люди так і не зустрінеться один з одним.
Борис
28.10.2019
Ястшембе-Здруй – Лодзь
я не реєструвався і не купував квиток!
Кирило
Популярні рейси з міста Ястшембе-Здруй
Популярні рейси в місто Лодзь
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас