computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Каліш – Гамбург

Можлива оплата перед посадкою
Каліш
Автовокзал Каліш
Гамбург
Автовокзал Гамбург
13 год 15 хв
1814 UAH
SINDBAD
Рейс:
Графік: Щоденно
SINDBAD
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

1814 UAH

Дата останнього оновлення: 28.1.2022. Більш актуальний розклад автобусів Каліш – Гамбург ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Каліш – Гамбург

Автобуси Каліш – Гамбург відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Каліш в місто Гамбург автобусом можна за 12 г. 15 м. Відстань між містами становить 695 км.

Вартість квитків на автобус Каліш – Гамбург

В середньому ціна квитка становить 1814 грн. Найдешевший квиток коштує 1814 грн, а найдорожчий 1814 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Каліш – Гамбург

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 108 квитків Каліш – Гамбург.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Каліш і Гамбург займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Каліш

В місті Каліш знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автобус Каліш , що знаходится за адресою вулиця Подмійска; будинок 2А .

Автостанції Гамбург

В місті Гамбург знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Гамбург , що знаходится за адресою вулиця Подмійска; будинок 2А .

Зведена інформація по напрямку Каліш – Гамбург
Середня ціна квитка: 1814 грн
Найдорожчий квиток: 1814 грн
Найдешевший квиток: 1814 грн
Найшвидший рейс: 12 ч 15 мин
Частота рейсів в день: 12
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 12
Перевізників на напрямку: 1
Місто Каліш пов'язане з автостанціями: 330

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

7.11.2019
Калиш – Гамбург
Цього разу поїздка була на 5/5. Стюардессі і водіям, які воювали з усіма, хто намагався вживати алкоголь в салоні - окреме і величезне Дякую. Нажаль, не з усіма автобусами НАШБУС виходить така комфортна подорож.
Марина
20.2.2020
Калиш – Гамбург
Чистота, ввічливість та інші пункти не настільки важливі, коли тебе не довезли до місця призначення! Робота перевізника Данилевич З Про жахлива! Більше ніколи не зв'яжуся з цим перевізником сама! Більш того розповім про жахливий обслуговування ВСІМ друзям і знайомим !!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!
Маргарита
12.1.2020
Калиш – Гамбург
Чому при виборі української мови на сайті, крім української також є інформація/запитання російською мовою?
Кіра
4.4.2020
Калиш – Гамбург
Швидко, комфортно і приємно
В'ячеслав
19.6.2020
Калиш – Гамбург
Я дуже задоволена послугами, які виконує ця фірма, користуючись не перший раз.Спасібо, сподіваюся і на подальшу співпрацю.
Владислава
11.2.2020
Калиш – Гамбург
Я купив квиток через сайт і зберіг його на мобільному пристрої, проте в автобусі зажадали, щоб я роздрукував його в касі. Далі виникли проблеми з тим, щоб роздрукувати квиток: довелося відстояти довгу чергу і заплатити за цю послугу 35 рублів. У самому автобусі було дуже жарко через грубки в ногах, яку не можна було виключити, а сидіння - цілком слушний.
Генадій
13.3.2020
Калиш – Гамбург
Я їхала маршруткою, тому, бідні мої хворі коліна, увесь шлях впирались в спинку сидіння, що попереду.
Валерія
Популярні рейси з міста Каліш
Популярні рейси в місто Гамбург
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас