computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Кам'янець-Подільський – Ратне

Кам'янець-Подільський
Автовокзал "Кам'янець-Подільський"
Ратне
Ратне
12 год 0 хв
560 UAH
ФОП БАЛИ М.А.
Автобус: BOVA-40
Рейс:
Графік: Щоденно
ФОП БАЛИ М.А.
Автобус: BOVA-40
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
560 UAH

Дата останнього оновлення: 16.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Кам'янець-Подільський – Ратне ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Кам'янець-Подільський – Ратне

Автобуси Кам'янець-Подільський – Ратне відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Кам'янець-Подільський в місто Ратне автобусом можна за 12 г. 0 м. Відстань між містами становить 436 км.

Вартість квитків на автобус Кам'янець-Подільський – Ратне

В середньому ціна квитка становить 560 грн. Найдешевший квиток коштує 560 грн, а найдорожчий 560 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Кам'янець-Подільський – Ратне

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2 квитків Кам'янець-Подільський – Ратне.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Кам'янець-Подільський і Ратне займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Кам'янець-Подільський

В місті Кам'янець-Подільський знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Кам'янець-Подільський , що знаходится за адресою вулиця Князів Коріатовичів; будинок 19 .

Автостанції Ратне

В місті Ратне знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Ратне , що знаходится за адресою вулиця Князів Коріатовичів; будинок 19 .

Зведена інформація по напрямку Кам'янець-Подільський – Ратне
Середня ціна квитка: 560 грн
Найдорожчий квиток: 560 грн
Найдешевший квиток: 560 грн
Найшвидший рейс: 12 ч 0 мин
Частота рейсів в день: 16
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 16
Перевізників на напрямку: 1
Місто Кам'янець-Подільський пов'язане з автостанціями: 1033

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

21.1.2020
Каменец-Подольский – Ратно
Це була моя перша поїздка з перевізником "слов'янський експрес" і остання. При покупці онлайн квитка дали можливість вибрати місце, що дуже порадувало, але при посадці виявилося, що садять як хочуть, де вільно там і сідай. Автобус був уже повний і довелося сісти на одне місце, що залишилося, яке відповідно виявилося не тим, яке я вибрала онлайн. Це пояснив те, що люди стояли в чергу на автобус, що дивно. Хотілося б запропонувати цій компанії пронумерувати сидіння в автобусах і садити людей відповідно до придбаних квитків. Дякуємо!
Антон
27.6.2020
Каменец-Подольский – Ратно
Це найгірша поїздка в моєму житті !!! 1.Автобус запізнився на годину! 2. Водій хам !!! 3. Багажне відділення забив "передачками", мій багаж поставити було нікуди !! 4. В автобусі гримни і пильно !! 5. Поїздка в такому автобусі не може коштувати 414 грн !!!
Зоя
22.5.2020
Каменец-Подольский – Ратно
Це торба, хлопці.
Віра
2.6.2020
Каменец-Подольский – Ратно
Чудові водії
цукор
2.12.2019
Каменец-Подольский – Ратно
Я багато їздив по світу, і скажу одне що тепер крім Gunsel ні з ким їздити не буду. Респект такому перевізникові.
Мирослав
23.5.2020
Каменец-Подольский – Ратно
Я взагалі не потрапив на цей автобус бо не знав з якої платформи він відходить. Навіщо давати номера телефонів на білетів до яких не можливо зателефонувати двоє з яких взагалі не обслуговуються а один просто ніхто не бере трубку. Просто супер тому моя оцінка дуже негативно і нікому не буду пропонувати ваш сервіс і це вже не перший раз дуже негативна думка про ваш сервіс вибачте але так ставитись до людей даючи неправдиву інформацію про телефони дуже не добре мьяко кажучи
Владислава
16.4.2020
Каменец-Подольский – Ратно
Я дуже не задоволений поїздкою. Перш за все, тому що мені довелося вибивати свої місця. Конфлікт з водієм виник на грунті резервації їм місць для людей, яких він буде збирати по дорозі до Хмельницького і констатував факт, що в наших квитках немає зазначеного місця, тому ми нічого не можемо пред'являти. Водій огидно поводився, звертався на "ти". Нікому не рекомендую використовувати послуги даного рейсу на цьому автобусі.
Ярослава
28.3.2020
Каменец-Подольский – Ратно
Я не знаю кому присвячувати відгук співробітнику вокзалу або екіпажу! Я взяла дочки 15-ти років квиток на прямий рейс Москва -Уварово, що б вона могла побачитися з бабусею перенесла інсульт і перебуває у важкому стані. Однак дитина по помилки взяв не паспорт з собою, а св-во про народження. І білетер не посадили її в автобус незважаючи ні на які вмовляння ні її самої ні старшого рідного брата! У підсумку ми з чоловіком знаходилися поруч з хворою мамою одні без дітей !!! І бабуся дуже переживала, що так і не побачилася з онуками !!! Я розумію, що є встановлені правила посадки, але з будь-якого правила є винятки. Людяність і співчуття ніхто в цьому світі не відміняв !!! Крім того діти не здали квитки, тому що автобус відправився в рейс, плюс страховка. Про сам автобус нічого сказати не можу, тому ставлю по одній зірочці, що б пропустили відгук
Єлизавета
Популярні рейси в місто Ратне
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас