computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Кентшин – Аугуста

Кентшин
Зупинка Кентшин
Аугуста
Аугуста
44 год 15 хв
3369 UAH
EURORES
Рейс:
Графік: Пн
EURORES
Тип рейсу: regular
Графік: Пн
3369 UAH
Кентшин
Зупинка Кентшин
Аугуста
Аугуста
48 год 15 хв
4112 UAH
TRANS-EUROPA
Рейс:
Графік: Пн
TRANS-EUROPA
Тип рейсу: regular
Графік: Пн
4112 UAH

Дата останнього оновлення: 17.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Кентшин – Аугуста ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Кентшин – Аугуста

Автобуси Кентшин – Аугуста відправляються пн . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 2 рейсів. Дістатися з міста Кентшин в місто Аугуста автобусом можна за 43 г. 15 м. Відстань між містами становить 2318 км.

Вартість квитків на автобус Кентшин – Аугуста

В середньому ціна квитка становить 3740 грн. Найдешевший квиток коштує 3369 грн, а найдорожчий 4112 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Кентшин – Аугуста

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 126 квитків Кентшин – Аугуста.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Кентшин і Аугуста займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Кентшин

В місті Кентшин знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Кентшин , що знаходится за адресою площа маршала Йозефа Пілсудського .

Автостанції Аугуста

В місті Аугуста знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Аугуста , що знаходится за адресою площа маршала Йозефа Пілсудського .

Зведена інформація по напрямку Кентшин – Аугуста
Середня ціна квитка: 3740 грн
Найдорожчий квиток: 4112 грн
Найдешевший квиток: 3369 грн
Найшвидший рейс: 43 ч 15 мин
Частота рейсів в день: 14
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 14
Перевізників на напрямку: 2
Місто Кентшин пов'язане з автостанціями: 188

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

26.1.2020
Кентшин – Аугуста
Найчастіше б зупинки!
Андрій
18.12.2019
Кентшин – Аугуста
Це було огидно! Зупинки і час зупинки ніхто не озвучував, Стоялов по годині і дуже часто. Салон брудний, водії не ввічливі! Автобус запізнився і приїхав на годину пізніше свого відправлення. Не дай Бог вам там їхати! Спочатку навіть страшно було, на стільки убитий автобус
Ярослава
9.4.2020
Кентшин – Аугуста
Ціна покупки квитка завищена. Більше не буду користуватися вашим сервісом покупки квитків хіба що тільки дивитися на розклад
Галина
12.11.2019
Кентшин – Аугуста
Чотиригодинний поїздка, в мікроавтобусі типу "Газель", дуже незручна. Такий транспорт для тривалих поїздок тісний і дуже некомфортний. Ще одна така поїздка? Ні дякую.
Роман
16.2.2020
Кентшин – Аугуста
Що то наплутано з планом автобуса, брав квитки в середині салону, виявився на гальорці. Не критично, їхали добре, але осад неприємний.
Максим
9.6.2020
Кентшин – Аугуста
Я дуже не задоволений поїздкою. Перш за все, тому що мені довелося вибивати свої місця. Конфлікт з водієм виник на грунті резервації їм місць для людей, яких він буде збирати по дорозі до Хмельницького і констатував факт, що в наших квитках немає зазначеного місця, тому ми нічого не можемо пред'являти. Водій огидно поводився, звертався на "ти". Нікому не рекомендую використовувати послуги даного рейсу на цьому автобусі.
Павло
6.1.2020
Кентшин – Аугуста
якби не дороги, яких нема, все було б ок.
Олексій
Популярні рейси з міста Кентшин
Популярні рейси в місто Аугуста
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас