computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Коблєнц – Запоріжжя

Коблєнц
Зупинка "Спарда-Банк"
Запоріжжя
Автовокзал "Центральний"
50 год 40 хв
2255 UAH
ODRI
Рейс:
Графік: Пн,Пт
ODRI
Тип рейсу: regular
Графік: Пн,Пт
2255 UAH
Коблєнц
Автостанція Кобленц
Запоріжжя
Автовокзал "Центральний"
53 год 40 хв
3816 UAH
SINDBAD
Рейс:
Графік: Пн,Чт,Сб
SINDBAD
Тип рейсу: regular
Графік: Пн,Чт,Сб
3816 UAH

Дата останнього оновлення: 20.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Коблєнц – Запоріжжя ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Коблєнц – Запоріжжя

Автобуси Коблєнц – Запоріжжя відправляються пн,пт . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 5 рейсів. Дістатися з міста Коблєнц в місто Запоріжжя автобусом можна за 49 г. 40 м. Відстань між містами становить 2422 км.

Вартість квитків на автобус Коблєнц – Запоріжжя

В середньому ціна квитка становить 3036 грн. Найдешевший квиток коштує 2255 грн, а найдорожчий 3816 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Коблєнц – Запоріжжя

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2 квитків Коблєнц – Запоріжжя.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Коблєнц і Запоріжжя займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Коблєнц

В місті Коблєнц знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Спарде-Банк , що знаходится за адресою Франкенштрассе; будинок 1-3 .

Автостанції Запоріжжя

В місті Запоріжжя знаходиться 23 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Франкенштрассе; будинок 1-3 .

Зведена інформація по напрямку Коблєнц – Запоріжжя
Середня ціна квитка: 3036 грн
Найдорожчий квиток: 3816 грн
Найдешевший квиток: 2255 грн
Найшвидший рейс: 49 ч 40 мин
Частота рейсів в день: 17
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 17
Перевізників на напрямку: 2
Місто Коблєнц пов'язане з автостанціями: 276

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

23.12.2019
Кобленц – Запорожье
Гірше нікуди !!!
Марк
29.3.2020
Кобленц – Запорожье
Екіпаж автобуса хороший, претензій немає, ввічливі і уважні. Технічний стан і чистота жахлива ... автобус сто-річної давності, який давно пора списати, все гримить, дребежжіт ... пил стовпом звідусіль йде в салон. Місця располржени не по схемі. Крісла взагалі жах!
Георгій
29.11.2019
Кобленц – Запорожье
Ціни не відповідають сервісу.
Валерій
16.12.2019
Кобленц – Запорожье
Чому не можна відслідкувати рейс в дорозі? Щоб знати де саме знаходиться автобус
Марк
27.4.2020
Кобленц – Запорожье
Що можна сказати, якби не необхідність і зручність часу, більше ніколи не зв'язалася б з цією компанією. Коли їхала з Москви в Жодіно, мою сусідку, з якою я навіть не встигла познайомитися залишили на першій зупинці (ще в Росії). Вона наздогнала наш автобус вже в Білорусії ближче до Борисову, тобто і на другій зупинці її відсутності ніхто не помітив, при цьому один з супроводжуючих нас перераховував. Коли дівчина піднялася на борт автобуса, який супроводжує даного автобуса пред'явив мені претензії, що я нічого не сказала про відсутність, він навіть не помітив, що я всю дорогу спала і тим більше не несу відповідальність за пасажира. Висловлені мені претензії мене трохи шокували. Мало того спинка не фіксували і доводилося в напрузі сидіти, якщо я не спала і лежати не хотілося
Аліна
1.4.2020
Кобленц – Запорожье
Я не знаю хто відповідає за карту місць на сайті, але дуже неприємно коли при замовленні читаєш "вільна розсадження", а при роздруку квитка дізнаєшся про те, що тобі присвоїли місце, і ні кого не хвилює подобається воно тобі чи ні. Будь ласка припиніть подібну практику.
Аліна
16.1.2020
Кобленц – Запорожье
шторок
Лідія
Популярні рейси з міста Коблєнц
Популярні рейси в місто Запоріжжя
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас