computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Конін – Аахен

Конін
Залізнична станція Конін
Аахен
Аахен
17 год 45 хв
1972 UAH
SINDBAD
Рейс:
Графік: Щоденно
SINDBAD
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
1972 UAH

Дата останнього оновлення: 19.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Конін – Аахен ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Конін – Аахен

Автобуси Конін – Аахен відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Конін в місто Аахен автобусом можна за 16 г. 45 м. Відстань між містами становить 1028 км.

Вартість квитків на автобус Конін – Аахен

В середньому ціна квитка становить 1972 грн. Найдешевший квиток коштує 1972 грн, а найдорожчий 1972 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Конін – Аахен

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 108 квитків Конін – Аахен.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Конін і Аахен займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Конін

В місті Конін знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Залізнична станція Конін , що знаходится за адресою вулиця Колеева; будинок 1 .

Автостанції Аахен

В місті Аахен знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Aachen , що знаходится за адресою вулиця Колеева; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Конін – Аахен
Середня ціна квитка: 1972 грн
Найдорожчий квиток: 1972 грн
Найдешевший квиток: 1972 грн
Найшвидший рейс: 16 ч 45 мин
Частота рейсів в день: 12
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 12
Перевізників на напрямку: 1
Місто Конін пов'язане з автостанціями: 933

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

10.4.2020
Конин – Аахен
Найчастіше б зупинки!
Хелен
15.1.2020
Конин – Аахен
Це кошмар, перша моя поїздка автобусом і последняя.Я такого хамства давно не бачила. Їхала з дитиною, водій сказав йому наплювати де сяду я і мій син, запропонував сісти дитині і мені в різних кінцях автобуса ,. хоча в квитку були вказані місця. Вам не людей возити. а худобу.
Валентин
15.6.2020
Конин – Аахен
Це не автобус, а КАБАК на колесах! П'яна компанія пила, слухала голосно музику всю ніч, гальмували в туалет кожні півгодини !!! Запізнилися на 2 години з прибуттям ((((
Лера
18.3.2020
Конин – Аахен
Це не поїздка а мука в брудному маршруті, з розірваності сідла і без зручностей. Немає полиць, все на руках. Гримить обшивка пластик. Вульгарний століття какои то. Сараї на такому складному маршруті. Де вічно пробки ремонти. Стадо і то возять в сучасних фурах. Спс за ставлення, ми даємо вам заробити, а у відповідь бруд.
Клим
24.1.2020
Конин – Аахен
Чортові кнопки телевізорів, вбудованих в спинки крісел, світяться настільки яскраво, що неможливо було сидіти навіть із закритими очима, постійно відчуваючи на собі ці прожектори!
Зіна
8.3.2020
Конин – Аахен
Як можна залишити один відгук про автобус чи екіпаж, якщо їх два і вони кардинально відрізняються.
Павло
Популярні рейси з міста Конін
Популярні рейси в місто Аахен
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас