computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Краків – Дзвиновек

Краків
Автовокзал Краків
Дзвиновек
Зупинка "Об'їзна"
13 год 5 хв
800 UAH
LIDER
Рейс:
Графік: Щоденно
LIDER
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
800 UAH

Дата останнього оновлення: 19.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Краків – Дзвиновек ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Краків – Дзвиновек

Автобуси Краків – Дзвиновек відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Краків в місто Дзвиновек автобусом можна за 12 г. 5 м. Відстань між містами становить 677 км.

Вартість квитків на автобус Краків – Дзвиновек

В середньому ціна квитка становить 800 грн. Найдешевший квиток коштує 800 грн, а найдорожчий 800 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Краків – Дзвиновек

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 108 квитків Краків – Дзвиновек.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Краків і Дзвиновек займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Краків

В місті Краків знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Краків , що знаходится за адресою вулиця Босацький; будинок 18 .

Автостанції Дзвиновек

В місті Дзвиновек знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Об'їзна , що знаходится за адресою вулиця Босацький; будинок 18 .

Зведена інформація по напрямку Краків – Дзвиновек
Середня ціна квитка: 800 грн
Найдорожчий квиток: 800 грн
Найдешевший квиток: 800 грн
Найшвидший рейс: 12 ч 5 мин
Частота рейсів в день: 12
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 12
Перевізників на напрямку: 1
Місто Краків пов'язане з автостанціями: 1707

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

22.10.2019
Краков – Дзвиновек
Екіпаж прекрасний. побажання: - відремонтувати відкидні столики для їжі (не тримається в закритому положенні, самомрпоізвольно відкривався всю поїздку) і - відремонтувати сітки для зберігання дрібних речей (були порвані).
Мстислава
13.7.2020
Краков – Дзвиновек
Цей автобус взагалі небезпечний для їзди це металолом на колесах. Ні кондиціонер не працює ні вікно не відкривається , сидіння грязні, порванні.
Єлизавета
3.1.2020
Краков – Дзвиновек
Чистота 2 * - підлогу брудний, між сидіннями і за ними сміття і грязь. І найголовніше смердить в автобусі як в бомжатнику. Екіпаж - молодці! Тих стан 3 * - не всі сидіння відкидаються, на нерівній дорозі скла по лівій стороні автобуса гуркочуть так, як ніби в бочці по грунтовці їдеш. Відстань між сідееьямі маленьке, розетка (перенесення на 5 розеток) одна в центрі автобуса.
Валентина
21.2.2020
Краков – Дзвиновек
Чудова поїздка. Зручно та швидко
Микита
31.3.2020
Краков – Дзвиновек
Якщо ви виступаєте посередником між перевізником і людиною, я дуже сподіваюсь, що ви будете вводити певні штрафні санкції проти недобросовісних перевізників, інакше я не бачу сенсу у подібному сервісі. Якщо ж це просто інструмент для онлайн покупки білетів - тоді навіщо робити опитування, якщо ви не збираєтесь нічого міняти?
Ніна
Популярні рейси з міста Краків
Популярні рейси в місто Дзвиновек
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас