computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Криниця-Здруй – Жешув

Криниця-Здруй
Krynica-Zdrój
Жешув
Жешув
5 год 10 хв
255 UAH
Voyager Transport
Рейс:
Графік: Щоденно
Voyager Transport
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
255 UAH

Дата останнього оновлення: 17.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Криниця-Здруй – Жешув ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Криниця-Здруй – Жешув

Автобуси Криниця-Здруй – Жешув відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Криниця-Здруй в місто Жешув автобусом можна за 4 г. 10 м. Відстань між містами становить 122 км.

Вартість квитків на автобус Криниця-Здруй – Жешув

В середньому ціна квитка становить 255 грн. Найдешевший квиток коштує 255 грн, а найдорожчий 255 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Криниця-Здруй – Жешув

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Криниця-Здруй – Жешув.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Криниця-Здруй і Жешув займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Криниця-Здруй

В місті Криниця-Здруй знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Криниця-Здруй , що знаходится за адресою Криниця-Здруй .

Автостанції Жешув

В місті Жешув знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Жешув , що знаходится за адресою Криниця-Здруй .

Зведена інформація по напрямку Криниця-Здруй – Жешув
Середня ціна квитка: 255 грн
Найдорожчий квиток: 255 грн
Найдешевший квиток: 255 грн
Найшвидший рейс: 4 ч 10 мин
Частота рейсів в день: 6
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 6
Перевізників на напрямку: 1
Місто Криниця-Здруй пов'язане з автостанціями: 150

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

14.3.2020
Крыница-Здруй – Жешув
Електронного квитка, з функцією додавання в Валлети.
Лідія
10.5.2020
Крыница-Здруй – Жешув
Хрінова поїздка !!!
Євгенія
22.4.2020
Крыница-Здруй – Жешув
Це був не автобус, а маршрутка до Могильова, там була пересадка на іншу маршрутку до Мінська. У Мінську кінцева була не на автостанції Дружна, як було зазначено в квитку, а навпроти Центрального автовокзалу.
Борис
24.6.2020
Крыница-Здруй – Жешув
Чесно кажучи, їхати в такому автобусі важко. По-перше, на 2х місцях в останньому ряду крісла не розкладалися, через упору в стіну, їхати так всю ніч не представляється можливим. Приїхали вчасно, але з від'їздом автобус запізнився, але це не критично.
Галина
17.1.2020
Крыница-Здруй – Жешув
Чистота салону - 5 Ввічливість екіпажу - 5 Пунктуальність - 5 Технічний стан автобуса - 5
Кирило
2.1.2020
Крыница-Здруй – Жешув
Швидко та надійно. Рекомендую
Кіра
31.5.2020
Крыница-Здруй – Жешув
Що було незрозуміло, підказали помічники. Дякуємо!
Остап
1.11.2019
Крыница-Здруй – Жешув
Що можна сказати, якби не необхідність і зручність часу, більше ніколи не зв'язалася б з цією компанією. Коли їхала з Москви в Жодіно, мою сусідку, з якою я навіть не встигла познайомитися залишили на першій зупинці (ще в Росії). Вона наздогнала наш автобус вже в Білорусії ближче до Борисову, тобто і на другій зупинці її відсутності ніхто не помітив, при цьому один з супроводжуючих нас перераховував. Коли дівчина піднялася на борт автобуса, який супроводжує даного автобуса пред'явив мені претензії, що я нічого не сказала про відсутність, він навіть не помітив, що я всю дорогу спала і тим більше не несу відповідальність за пасажира. Висловлені мені претензії мене трохи шокували. Мало того спинка не фіксували і доводилося в напрузі сидіти, якщо я не спала і лежати не хотілося
Ніна
30.4.2020
Крыница-Здруй – Жешув
Я вважаю, ви повинні якісніше перевіряти інформацію, яку вам надають перевізники.. В цілому, роботою сайту я задоволена.
Борис
Популярні рейси в місто Жешув
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас