computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Кутно – Коблево

Можлива оплата перед посадкою
Кутно
Кутно
Коблево
Коблево
29 год 45 хв
1726 UAH
LUX-REISEN
Рейс:
Графік: Щоденно
LUX-REISEN
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

1726 UAH

Дата останнього оновлення: 29.1.2022. Більш актуальний розклад автобусів Кутно – Коблево ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Кутно – Коблево

Автобуси Кутно – Коблево відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Кутно в місто Коблево автобусом можна за 28 г. 45 м. Відстань між містами становить 1266 км.

Вартість квитків на автобус Кутно – Коблево

В середньому ціна квитка становить 1726 грн. Найдешевший квиток коштує 1726 грн, а найдорожчий 1726 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Кутно – Коблево

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 45 квитків Кутно – Коблево.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Кутно і Коблево займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Кутно

В місті Кутно знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Кутно , що знаходится за адресою вулиця 3 Мая; будинок 14 .

Автостанції Коблево

В місті Коблево знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Коблево , що знаходится за адресою вулиця 3 Мая; будинок 14 .

Зведена інформація по напрямку Кутно – Коблево
Середня ціна квитка: 1726 грн
Найдорожчий квиток: 1726 грн
Найдешевший квиток: 1726 грн
Найшвидший рейс: 28 ч 45 мин
Частота рейсів в день: 5
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 5
Перевізників на напрямку: 1
Місто Кутно пов'язане з автостанціями: 513

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

8.3.2020
Кутно – Коблево
Це була пекельна поїздка як по комфортності, так і за тривалістю. Сидіти довелося близько чогось дуже гарячого. Від спеки просто нудило і пливло під очима. Водій в допомозі відмовив. Тривалість поїздки до Торуня близько 28 годин! І питання не тільки в нерозторопність митників, але і в повільності водіїв. Спізнюватися почали ще на автовокзалі в Києві.
Світлана
2.1.2020
Кутно – Коблево
Це жахливо! Брудно, душно! Страшно незручна руїна! Друкована форма квитка - кошмар!
Руслан
19.7.2020
Кутно – Коблево
Чому при виборі української мови на сайті, крім української також є інформація/запитання російською мовою?
Хелен
12.5.2020
Кутно – Коблево
Чудовий сайт! Все дуже зручно!
Мирослав
7.3.2020
Кутно – Коблево
Чудовий сайт, купа зручних рейсів відправлення.
Варвари
23.11.2019
Кутно – Коблево
Шофера категорично відмовились брати пасажира за відсутності роздрукованого квитка. Автобус старий і пошарпаний, неймовірно жарко.
Борис
10.11.2019
Кутно – Коблево
Штраф перевізнику за запізнення!
Алена
23.3.2020
Кутно – Коблево
Я рухався з Жмтомира у Львів. На автобусі була вказівка "Івано-Франківськ", я так розумію, кінцева станція. Було б добре меншим шрифтом вказувати проміжні зупинки під основним маршрутом (початковою і кінцевою зупинкою). І для зорієнтування той саме автобус чи ні, варто вказувати марку автобуса з номерним знаком при купівлі квитка. Це б давало впевненість, що це саме потрібний транспортний засіб. І півдороги звучала російська попса... В сьогоднішній день - це, м"ягко кажучи, є неприємним моментом.
Олександра
Популярні рейси з міста Кутно
Популярні рейси в місто Коблево
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас