computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Квільч – Мєндзижеч

Можлива оплата перед посадкою
Квільч
Зупинка Квільч
Мєндзижеч
Мєндзижеч
2 год 6 хв
179 UAH
TRANSHAND
Рейс:
Графік: Щоденно
TRANSHAND
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

179 UAH

Дата останнього оновлення: 25.1.2022. Більш актуальний розклад автобусів Квільч – Мєндзижеч ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Квільч – Мєндзижеч

Автобуси Квільч – Мєндзижеч відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Квільч в місто Мєндзижеч автобусом можна за 1 г. 6 м. Відстань між містами становить 43 км.

Вартість квитків на автобус Квільч – Мєндзижеч

В середньому ціна квитка становить 179 грн. Найдешевший квиток коштує 179 грн, а найдорожчий 179 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Квільч – Мєндзижеч

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 90 квитків Квільч – Мєндзижеч.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Квільч і Мєндзижеч займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Квільч

В місті Квільч знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Ґміна Квільч , що знаходится за адресою вулиця 1 Мая .

Автостанції Мєндзижеч

В місті Мєндзижеч знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Мєндзижеч , що знаходится за адресою вулиця 1 Мая .

Зведена інформація по напрямку Квільч – Мєндзижеч
Середня ціна квитка: 179 грн
Найдорожчий квиток: 179 грн
Найдешевший квиток: 179 грн
Найшвидший рейс: 1 ч 6 мин
Частота рейсів в день: 10
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 10
Перевізників на напрямку: 1
Місто Квільч пов'язане з автостанціями: 20

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

9.12.2019
Квильч – Мендзыжеч
Мало не залишився ночувати в Києві, не буду говорити, хто з персоналу в цьому винен, щоб потім йому не виписали штраф, але на майбутнє - якщо ви чекаєте автобус Київ - Дніпро, а оголошують Київ - Запоріжжя, то вітаю, швидше за все це ваш автобус, тому БІЖІТЬ))))
Дар'я
12.7.2020
Квильч – Мендзыжеч
Це жах. Водій ледве не залишив мене на одній з зупинок, добре що я встигла догнати автобув... Сам ТЗ так воаження що після бомбардування і розсипеться по дорозі. Не рекомендую
Ярослав
20.4.2020
Квильч – Мендзыжеч
Ціни постійно змінюються точніше стрибають
Віталій
9.10.2019
Квильч – Мендзыжеч
Щиро бажаю набрати в команду ВІЧЛИВИЙ та пунктуальний екіпаж!!! Водії хамили,робили все з виглядом наче ми їм щось винні. Юмор хромає дуже!
Ігор
12.6.2020
Квильч – Мендзыжеч
Що стосується самої поїздки, то в основному критика на адресу автобуса. Крісла незручні, маленькі, туалет взагалі ніяк не працював (в ньому була потреба) і він там є, в салоні було жарко. Але в цілому доїхали швидко, водії ввічливі, всю дорогу дивилися нормальний серіал в хорошій якості і на хорошому телевізорі. Загалом об'єктивно все було добре.
Ольга
22.11.2019
Квильч – Мендзыжеч
Щоб ваші діти так їздили стоя блять по 9 годин в дорозі!!!!!!!
Алла
28.11.2019
Квильч – Мендзыжеч
Я не завжди маю можливість роздрукувати квиток. Було б дуже зручно використовувати квиток з екрану телефону
Костянтин
24.10.2019
Квильч – Мендзыжеч
Якість перевезення не відповідає заявленості
Анджеліна
Популярні рейси з міста Квільч
Популярні рейси в місто Мєндзижеч
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас