computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Лодзь – Дружківка

Лодзь
Автовокзал "Каліска"
Дружківка
Автовокзал Дружківка
34 год 45 хв
1550 UAH
Z-TIME
Автобус: BOVA
Рейс:
Графік: Вт,Чт,Вс
Z-TIME
Автобус: BOVA
Тип рейсу: regular
Графік: Вт,Чт,Вс
1550 UAH
Лодзь
Автовокзал "Каліска"
Дружківка
Дружківка
33 год 45 хв
1738 UAH
Z-TIME
Рейс:
Графік: Пн,Чт,Сб
Z-TIME
Тип рейсу: regular
Графік: Пн,Чт,Сб
1738 UAH

Дата останнього оновлення: 20.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Лодзь – Дружківка ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Лодзь – Дружківка

Автобуси Лодзь – Дружківка відправляються вт,чт,вс . Найбільше рейсів відбувається в середа. У тиждень виходить близько 6 рейсів. Дістатися з міста Лодзь в місто Дружківка автобусом можна за 32 г. 45 м. Відстань між містами становить 1597 км.

Вартість квитків на автобус Лодзь – Дружківка

В середньому ціна квитка становить 1644 грн. Найдешевший квиток коштує 1550 грн, а найдорожчий 1738 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Лодзь – Дружківка

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2 квитків Лодзь – Дружківка.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Лодзь і Дружківка займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Лодзь

В місті Лодзь знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Калиска , що знаходится за адресою алея Влокняжі; будинок 227 .

Автостанції Дружківка

В місті Дружківка знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Дружківка , що знаходится за адресою алея Влокняжі; будинок 227 .

Зведена інформація по напрямку Лодзь – Дружківка
Середня ціна квитка: 1644 грн
Найдорожчий квиток: 1738 грн
Найдешевший квиток: 1550 грн
Найшвидший рейс: 32 ч 45 мин
Частота рейсів в день: 10
Піковий день: середа
Продаваних квитків в день: 10
Перевізників на напрямку: 1
Місто Лодзь пов'язане з автостанціями: 1375

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

2.4.2020
Лодзь – Дружковка
Це був писар повний. Запізнення на 2 години при відправці, і відповівши грубо: при чому тут він, і йому пофіг на розклад .. Інформації про приблизний час прибуття відповіді не провчив ніякого, хамло, як ніби все йому повинні щось! Такого відморозка і хама водія не бачили давно. Хамив всім поочерелі: куди хочеш туди і став свій чемодан, прибери свої ноги, це моя машина і тд. Зупинявся в особистих справах, коли заманеться! На зауваження кричав у відповідь. Женіть в шию відморозків подібних! Це не сервіс, це знущання!
Артем
22.10.2019
Лодзь – Дружковка
Це питання варто було ставити відразу після оформлення квитків, а не через кілька днів, коли я скористався вже поруч інших систем і все перемішалося.
цукор
4.1.2020
Лодзь – Дружковка
Частина сидіння було відірвано і не закріплено, дуже важко було так їхати 11 годин. Автобус запізнився на 30 хвилин
Кіра
6.2.2020
Лодзь – Дружковка
Чистоту салону не перевіряла, технічний стан теж.
Роман
29.6.2020
Лодзь – Дружковка
Швидко та комфортно)
Мирослав
23.12.2019
Лодзь – Дружковка
Я вже й не очікував, що автобусна компанія може настільки безвідповідально підходити до своєї справи. На передсвятковий період за основними напрямками (зокрема нашому) були поставлені "додаткові" рейси. По факту це означало, що на вокзалі стоїть два автобуса з одним і тим же номером, що відправляються в один час, по одному маршруту. Я, як простий пасажир, про це і знати не знаю. А перевізник в курсі. І йому плювати, що у основного автобуса ще стоїть черга, тоді як в його салоні не вистачає зареєструвалося пасажирів - він просто їде. Навіщо, вибачте, вам потрібні номера телефонів пасажирів, які купили у вас квитки? Я розумію, ніхто не зобов'язаний зі мною панькатися. Але конкретно ця ситуація викликає на вокзалі у всіх проблеми і перевізник навіть не намагається хоч якось допомогти. Нам довелося купити квитки на наступний за розкладом автобус. Теж було два автобуса. Так ось водій ПТК спеціально раз в 3-5 хвилин оголошує, що автобуса два і що можливо ви стоїте не в ту чергу. І ніхто нікуди не зривався швидше незважаючи на чергу. Водій виїхав тільки за фактом заповнення свого листа пасажирів. Це ж так просто, чи не так, Baltic Shuttle?
Святослав
Популярні рейси з міста Лодзь
Популярні рейси в місто Дружківка
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас