computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Лисичанськ – Боровеньки

Лисичанськ
Автовокзал "Лисичанськ-2"
Боровеньки
Боровеньки
1 год 40 хв
61 UAH
СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО
Автобус: РУТА-18
Рейс:
Графік: Щоденно
СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ КОМФОРТ-АВТО
Автобус: РУТА-18
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
61 UAH

Дата останнього оновлення: 20.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Лисичанськ – Боровеньки ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Лисичанськ – Боровеньки

Автобуси Лисичанськ – Боровеньки відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Лисичанськ в місто Боровеньки автобусом можна за 0 г. 40 м. Відстань між містами становить 21 км.

Вартість квитків на автобус Лисичанськ – Боровеньки

В середньому ціна квитка становить 61 грн. Найдешевший квиток коштує 61 грн, а найдорожчий 61 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Лисичанськ – Боровеньки

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 153 квитків Лисичанськ – Боровеньки.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Лисичанськ і Боровеньки займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Лисичанськ

В місті Лисичанськ знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Лисичанськ-2 , що знаходится за адресою вулиця Сосюри; до 310А .

Автостанції Боровеньки

В місті Боровеньки знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Боровеньки , що знаходится за адресою вулиця Сосюри; до 310А .

Зведена інформація по напрямку Лисичанськ – Боровеньки
Середня ціна квитка: 61 грн
Найдорожчий квиток: 61 грн
Найдешевший квиток: 61 грн
Найшвидший рейс: 0 ч 40 мин
Частота рейсів в день: 17
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 17
Перевізників на напрямку: 1
Місто Лисичанськ пов'язане з автостанціями: 441

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

27.11.2019
Лисичанск – Боровеньки
Це була поїздка в пекло. Поїздка була з Києва до Маріуполя доїхали більш маєток до Запоріжжя потім пересадили на маршрутку де кидав по всій маршрутці. Все молили бога аби швидше доїхати. Пекло одним словом.
Станіслав
26.1.2020
Лисичанск – Боровеньки
Я відмовилася від ваших квитків, тому що у нас перенесли рейс літака! А не ваш рей автобуса !!! Це що спеціально так запитальник підлаштували ???
Оксана
2.11.2019
Лисичанск – Боровеньки
Я із задоволенням оцінив би роботу і поїздку, але всі написи біля зірочок пропали, або їх і не було. Тому, не зрозуміло, чому я ставлю оцінку.
Антон
27.3.2020
Лисичанск – Боровеньки
Я їхала з собакою. Чому на вашому сайті немає інформації, що не всі перевізники (конкретно на автобусах) беруть пасажирів з тваринами. Дуже неприємно дізнаватися про це під час посадки в автобус.
Маргарита
19.4.2020
Лисичанск – Боровеньки
чистий
Валентина
Популярні рейси з міста Лисичанськ
Популярні рейси в місто Боровеньки
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас