computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Мадрид – Прага

Мадрид
Мадрид
Прага
Автовокзал "Флоренц"
44 год 10 хв
4905 UAH
EUROLINES
Рейс:
Графік: Пн
EUROLINES
Тип рейсу: regular
Графік: Пн
4905 UAH
Мадрид
Мадрид
Прага
Автовокзал "Флоренц"
44 год 30 хв
4905 UAH
EUROLINES
Рейс:
Графік: Пн
EUROLINES
Тип рейсу: regular
Графік: Пн
4905 UAH
Мадрид
Мадрид
Прага
Автовокзал "Флоренц"
58 год 15 хв
7561 UAH
EUROLINES
Рейс:
Графік: Щоденно
EUROLINES
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
7561 UAH

Дата останнього оновлення: 20.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Мадрид – Прага ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Мадрид – Прага

Автобуси Мадрид – Прага відправляються пн . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 9 рейсів. Дістатися з міста Мадрид в місто Прага автобусом можна за 43 г. 10 м. Відстань між містами становить 2129 км.

Вартість квитків на автобус Мадрид – Прага

В середньому ціна квитка становить 5790 грн. Найдешевший квиток коштує 4905 грн, а найдорожчий 7561 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Мадрид – Прага

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Мадрид – Прага.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Мадрид і Прага займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Мадрид

В місті Мадрид знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Мадрид , що знаходится за адресою Мадрид .

Автостанції Прага

В місті Прага знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Флоренц , що знаходится за адресою Мадрид .

Зведена інформація по напрямку Мадрид – Прага
Середня ціна квитка: 5790 грн
Найдорожчий квиток: 7561 грн
Найдешевший квиток: 4905 грн
Найшвидший рейс: 43 ч 10 мин
Частота рейсів в день: 5
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 5
Перевізників на напрямку: 1
Місто Мадрид пов'язане з автостанціями: 225

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

29.10.2019
Мадрид – Прага
Для початку, водій запізнився, приїхав на брудному автобусі, аргументуючи це тим, що вночі їхав з Затоки (що вже насторожує, не факт, що йому вдалося поспати). На платформу не заїхати, не було місць. Але знову-таки питання, якщо є дозвіл на перевезення, він їде з автостанції, є графік, то як може не бути місць на платформі. Далі всіх бігом загнали в автобус з криком "запізнюємося, речі потім поставите". Знову питання, чия вина в запізненні і чому пасажири повинні бігом забігати в автобус штовхаючи по вузькому проходу величезні валізи. Виявилося для того, щоб на Теремках винести ці валізи знову і поставити в багажне відділення, що теж м'яко кажучи не дуже зручно. Далі, зупинки щогодини, майже на кожній заправці, причому пасажири про це не просили, всі хотіли швидше доїхати, тим більше, що від графіка ми відставали ще на моменті виїзду з Києва. Так, їхав по трасі не швидко, це молодець. Але ... мінятися місцями з другим водієм не зупиняючи автобус, навіть не сбрасиая швидкість це нормально ???? Це що за акробатичні етюди ??? Повний автобус людей, половина з них діти! Дві хвилини на зупинку на узбіччі ролі б не зіграли, а наслідки таких ігор водіїв могли б бути плачевними! Але і це ще не всі принади поїздки! Де в квитку або на сайті або яким-небудь іншим чином повідомлялося про те, що на заправці під Одесою тих, хто їде до Затоки пересадять в мікроавтобус ??? Не просто в мікроавтобус, а до водія, який не має ні найменшого відношення до перевізника, у якого я купила квитки !!! А якби в дорозі щось трапилося, з ким ми їхали, куди їхали невідомо! Так, до Затоки ми в кінцевому підсумку доїхали, але користуватися послугами цього перевізника ніколи більше не буду, занадто небезпечна поїздка виходить. За технічний стан ставлю 5, виключно тому, що автобус їхав, по дорозі не зламався, хоча про його реальний технічний стан не маю ні найменшого представенія.
Кирило
8.3.2020
Мадрид – Прага
Екіпаж з метою економії періодично вимикав кондиціонер.
цукор
6.6.2020
Мадрид – Прага
Це був жах!
Мирослав
15.10.2019
Мадрид – Прага
Це якийсь жах. Без пояснення причин скасували рейс. Запропонували натомість інший автобус, але я відмовилася. Більше автобусами не їжджу. Все досить
Георгій
13.10.2019
Мадрид – Прага
Ціна ваучера та фінального квитка відрізнялася на 40 гривень.
Максим
5.6.2020
Мадрид – Прага
Часті зупинки.
Валентина
10.2.2020
Мадрид – Прага
Чесно кажучи, в перший і в останній раз їжджу. Єдиний, але найбільший мінус, це відстань між крісел. Сидів затиснутий, неможливо приткнути ногу нормально, через це приїхав розбитий і невиспаний, день був втрачений повністю, хоча думав що посплю ніч і весь день буду бігати по справах, не тут то було.
Варвари
23.7.2020
Мадрид – Прага
Чудовий сервіс та комфорт, дякуємо "Гюнсел"
Роман
25.4.2020
Мадрид – Прага
Шикарна поїздка.
Карина
Популярні рейси з міста Мадрид
Популярні рейси в місто Прага
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас