computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікуванняя
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Фудкорт та магазини
 
 

Розклад автобусів
Мелець – Криниця-Здруй

Можлива оплата перед посадкою
Мелець
Мелець
Криниця-Здруй
Krynica Zdrój
4 год 5 хв
294 UAH
Softtravel
Рейс:
Графік: Щоденно
Softtravel
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

294 UAH

Дата останнього оновлення: 29.11.2021. Більш актуальний розклад автобусів Мелець – Криниця-Здруй ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Мелець – Криниця-Здруй

Автобуси Мелець – Криниця-Здруй відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Мелець в місто Криниця-Здруй автобусом можна за 3 г. 5 м. Відстань між містами становить 123 км.

Вартість квитків на автобус Мелець – Криниця-Здруй

В середньому ціна квитка становить 294 грн. Найдешевший квиток коштує 294 грн, а найдорожчий 294 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Мелець – Криниця-Здруй

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Мелець – Криниця-Здруй.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Мелець і Криниця-Здруй займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Мелець

В місті Мелець знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Мелец , що знаходится за адресою вулиця Казимира Ягеллончика; будинок 1 .

Автостанції Криниця-Здруй

В місті Криниця-Здруй знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Криниця-Здруй , що знаходится за адресою вулиця Казимира Ягеллончика; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Мелець – Криниця-Здруй
Середня ціна квитка: 294 грн
Найдорожчий квиток: 294 грн
Найдешевший квиток: 294 грн
Найшвидший рейс: 3 ч 5 мин
Частота рейсів в день: 10
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 10
Перевізників на напрямку: 1
Місто Мелець пов'язане з автостанціями: 216

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

12.4.2020
Мелец – Крыница-Здруй
Цей автобус для людей з маленьким зростом. Дуже мало місця для ніг. Коліна упиралися в спинку переднього сидіння, було дуже боляче.
Валентин
7.12.2019
Мелец – Крыница-Здруй
Через годину згорів кондиціонер
Валерій
21.5.2020
Мелец – Крыница-Здруй
Я вважаю, ви повинні якісніше перевіряти інформацію, яку вам надають перевізники.. В цілому, роботою сайту я задоволена.
Кирило
30.11.2019
Мелец – Крыница-Здруй
Я купував квиток на сайті, вибрав місце номер 3, яке мало б бути спереду, але сидів я по середині автобуса. Якщо я обрав місце спереду я хотів би його і отримати. Виходить, що в наступний раз можу замовити квиток, а по приїзду автобуса можуть сказати, що місця немає.
Денис
9.1.2020
Мелец – Крыница-Здруй
екіпаж Українці адекватні і без проблемні в автобусі відкритий туалет є інтернет
Мстислава
Популярні рейси з міста Мелець
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас