computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 

Розклад автобусів
Міжгір'я – Хмельницький

Можлива оплата перед посадкою
Міжгір'я
Зупинка Міжгір'я
Хмельницький
Автовокзал "Центральний"
9 год 40 хв
525 UAH
ПОДІЛЛЯ-ТУР
Автобус: БАЗ АО79-29
Рейс:
Графік: Щоденно
ПОДІЛЛЯ-ТУР
Автобус: БАЗ АО79-29
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

525 UAH

Дата останнього оновлення: 24.10.2021. Більш актуальний розклад автобусів Міжгір'я – Хмельницький ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 
Автобусні рейси Міжгір'я – Хмельницький

Автобуси Міжгір'я – Хмельницький відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Міжгір'я в місто Хмельницький автобусом можна за 8 г. 40 м. Відстань між містами становить 332 км.

Вартість квитків на автобус Міжгір'я – Хмельницький

В середньому ціна квитка становить 525 грн. Найдешевший квиток коштує 525 грн, а найдорожчий 525 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Міжгір'я – Хмельницький

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 63 квитків Міжгір'я – Хмельницький.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Міжгір'я і Хмельницький займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Міжгір'я

В місті Міжгір'я знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Міжгір'я , що знаходится за адресою вулиця Ольбрахта; будинок 9 .

Автостанції Хмельницький

В місті Хмельницький знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Ольбрахта; будинок 9 .

Зведена інформація по напрямку Міжгір'я – Хмельницький
Середня ціна квитка: 525 грн
Найдорожчий квиток: 525 грн
Найдешевший квиток: 525 грн
Найшвидший рейс: 8 ч 40 мин
Частота рейсів в день: 7
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 7
Перевізників на напрямку: 1
Місто Міжгір'я пов'язане з автостанціями: 133

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

26.6.2020
Межгорье – Хмельницкий
Гірше поїздки ще не було у мене. Дана компанія випускає на рейси поламані автобуси.
Георгій
7.6.2020
Межгорье – Хмельницкий
Це була моя перша поїздка з перевізником "слов'янський експрес" і остання. При покупці онлайн квитка дали можливість вибрати місце, що дуже порадувало, але при посадці виявилося, що садять як хочуть, де вільно там і сідай. Автобус був уже повний і довелося сісти на одне місце, що залишилося, яке відповідно виявилося не тим, яке я вибрала онлайн. Це пояснив те, що люди стояли в чергу на автобус, що дивно. Хотілося б запропонувати цій компанії пронумерувати сидіння в автобусах і садити людей відповідно до придбаних квитків. Дякуємо!
Ростислав
27.2.2020
Межгорье – Хмельницкий
Це жах !!!! Автобус підлозі розвалюється сидіння не фіксіровалісь.Кондей взагалі не работал.Водітеля взагалі злі на прохання зробити зупинку ігнор.Остановку робили для себе, двері не відчиняли щоб ми вийти не моглі.Остановак робили мало раз і в проміжку 5 6:00. Покращуйте транспорт Це дуже важливо! Зупинки хрін з ними ось безпеку і комфорт це важливо !!! Чи не виправдано!
Валентин
17.4.2020
Межгорье – Хмельницкий
Чистий, комфортний автобус, охайні водії !!!
Ірина
2.11.2019
Межгорье – Хмельницкий
Я не розумію, чому вчасно не передали інформацію про покупку білету, компанії і я мав чекати, коли вияснять чи брав я білет чи ні....
Дмитро
16.2.2020
Межгорье – Хмельницкий
Я перший раз скористалася такою послугою і мені хотілося б, щоб в квитку була детальна інформація місця відправлення автобуса, а не просто вказано термінал (з якого з поверхiв), в самому вокзалі я теж не знайшла такої інформації, телефон розряджався, довелося понервувати.
Тетяна
15.11.2019
Межгорье – Хмельницкий
Якщо ви виступаєте посередником між перевізником і людиною, я дуже сподіваюсь, що ви будете вводити певні штрафні санкції проти недобросовісних перевізників, інакше я не бачу сенсу у подібному сервісі. Якщо ж це просто інструмент для онлайн покупки білетів - тоді навіщо робити опитування, якщо ви не збираєтесь нічого міняти?
Тетяна
Популярні рейси з міста Міжгір'я
Популярні рейси в місто Хмельницький
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас