computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 

Розклад автобусів
Мюнхен – Красник

Можлива оплата перед посадкою
Мюнхен
Автовокзал Центральний
Красник
Зупинка Красник
21 год 45 хв
2776 UAH
SINDBAD
Рейс:
Графік: Щоденно
SINDBAD
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
2776 UAH

Дата останнього оновлення: 16.10.2021. Більш актуальний розклад автобусів Мюнхен – Красник ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 
Автобусні рейси Мюнхен – Красник

Автобуси Мюнхен – Красник відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Мюнхен в місто Красник автобусом можна за 20 г. 45 м. Відстань між містами становить 995 км.

Вартість квитків на автобус Мюнхен – Красник

В середньому ціна квитка становить 2776 грн. Найдешевший квиток коштує 2776 грн, а найдорожчий 2776 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Мюнхен – Красник

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 117 квитків Мюнхен – Красник.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Мюнхен і Красник займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Мюнхен

В місті Мюнхен знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Арнульфштрассе; будинок 21 .

Автостанції Красник

В місті Красник знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Красник , що знаходится за адресою Арнульфштрассе; будинок 21 .

Зведена інформація по напрямку Мюнхен – Красник
Середня ціна квитка: 2776 грн
Найдорожчий квиток: 2776 грн
Найдешевший квиток: 2776 грн
Найшвидший рейс: 20 ч 45 мин
Частота рейсів в день: 13
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 13
Перевізників на напрямку: 1
Місто Мюнхен пов'язане з автостанціями: 844

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

23.4.2020
Мюнхен – Красник
Електронні квитки не приймаються !!!!
Кирило
21.4.2020
Мюнхен – Красник
Це найбільш жахливий перевізник в світі !!! Автобус просто жахливу, хам водій, підбирав на кожному повороті людей, автобус зламався, на голову просто лилася воду, т до йшов дощ. Я просто в жаху, щоб вашому головному начальникові все життя так їхати і його дітям !!! Чи не людь!
Яків
25.12.2019
Мюнхен – Красник
Це щось неймовірне, дійсно Європейський підхід до роботи у людей. Стюардеса Анастасія, певно могла б зробити кар'єру моделі, чарівна дівчина. Рекомендую.
Вікторія
25.6.2020
Мюнхен – Красник
Це якийсь жах. Без пояснення причин скасували рейс. Запропонували натомість інший автобус, але я відмовилася. Більше автобусами не їжджу. Все досить
Остап
23.1.2020
Мюнхен – Красник
Часто їжджу саме цим перевізником, все подобається, але не завжди бувають ввічливі водії
Генадій
9.3.2020
Мюнхен – Красник
Чистий автобус, все за розкладом.
Марина
22.7.2020
Мюнхен – Красник
Я задоволений!
Варвари
17.12.2019
Мюнхен – Красник
Якщо ви виступаєте посередником між перевізником і людиною, я дуже сподіваюсь, що ви будете вводити певні штрафні санкції проти недобросовісних перевізників, інакше я не бачу сенсу у подібному сервісі. Якщо ж це просто інструмент для онлайн покупки білетів - тоді навіщо робити опитування, якщо ви не збираєтесь нічого міняти?
Ліка
30.11.2019
Мюнхен – Красник
це була моя найгірша поїздка зі мною поруч сидів п'яний чоловік з преднестровья пив пиво роздягався одягався матюкався кричав, в салоні були діти і він не давала дитині заснути! а ви скажіть хіба можна в дорозі їхати п'яному людині! я тільки після львова коли пересів на інше місце зміг заснути! ви іздеваетесьЁ!
Валентин
Популярні рейси з міста Мюнхен
Популярні рейси в місто Красник
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас