computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікуванняя
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Фудкорт та магазини
 
 

Розклад автобусів
Одеса – Хорол

Можлива оплата перед посадкою
Одеса
Залізничний вокзал "Одеса-Головна"
Хорол
Зупинка "АЗС WOG"
11 год 25 хв
500 UAH
Тунч Мурат
Автобус: Mercedes Sprinter
Рейс:
Графік: Щоденно
Тунч Мурат
Автобус: Mercedes Sprinter
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

500 UAH

Дата останнього оновлення: 29.11.2021. Більш актуальний розклад автобусів Одеса – Хорол ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Одеса – Хорол

Автобуси Одеса – Хорол відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Одеса в місто Хорол автобусом можна за 10 г. 25 м. Відстань між містами становить 499 км.

Вартість квитків на автобус Одеса – Хорол

В середньому ціна квитка становить 500 грн. Найдешевший квиток коштує 500 грн, а найдорожчий 500 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Одеса – Хорол

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Одеса – Хорол.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Одеса і Хорол займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Одеса

В місті Одеса знаходиться 25 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Колонтаевская; будинок 58 .

Автостанції Хорол

В місті Хорол знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Хорол-2 , що знаходится за адресою вулиця Колонтаевская; будинок 58 .

Зведена інформація по напрямку Одеса – Хорол
Середня ціна квитка: 500 грн
Найдорожчий квиток: 500 грн
Найдешевший квиток: 500 грн
Найшвидший рейс: 10 ч 25 мин
Частота рейсів в день: 12
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 12
Перевізників на напрямку: 1
Місто Одеса пов'язане з автостанціями: 1535

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

12.2.2020
Одесса – Хорол
Відчуття, ніби перевозять на людей, а мішки з картоплею, ще й рейс скасували
Анджеліна
8.3.2020
Одесса – Хорол
Це жахливо. Автобус гуде. Сидіння не розкладаються. Ніколи в житті я більше не поїду цим перевізником !!!!!!!!!
Дар'я
20.3.2020
Одесса – Хорол
Це просто жах, назва рейсу зазначено не вірно, в описі говорилося без пересадок, а в підсумку пересадка була, приїхали в точку призначення з великою затримкою
Карина
8.6.2020
Одесса – Хорол
Через відсутність достатньої кількості пасажирів на рейсі, мене (жінку пенсійного віку з двома немаленькими торбами) не довезли до автостанції у М. КОВЕЛЬ. Натомість, водій запропонував зупинитися на околиці міста, де я зможу дістатися автовокзалу іншими маршрутками, бо йому заїжджати у Ковель "совсєм не вигодно". Це просто нечувано, вперше з таким зтикаюсь.
Олег
31.3.2020
Одесса – Хорол
Чистота в салоні була повністю відсутноью . Брудне було все ,кресла порваті .
Лідія
13.7.2020
Одесса – Хорол
Що можна сказати, якби не необхідність і зручність часу, більше ніколи не зв'язалася б з цією компанією. Коли їхала з Москви в Жодіно, мою сусідку, з якою я навіть не встигла познайомитися залишили на першій зупинці (ще в Росії). Вона наздогнала наш автобус вже в Білорусії ближче до Борисову, тобто і на другій зупинці її відсутності ніхто не помітив, при цьому один з супроводжуючих нас перераховував. Коли дівчина піднялася на борт автобуса, який супроводжує даного автобуса пред'явив мені претензії, що я нічого не сказала про відсутність, він навіть не помітив, що я всю дорогу спала і тим більше не несу відповідальність за пасажира. Висловлені мені претензії мене трохи шокували. Мало того спинка не фіксували і доводилося в напрузі сидіти, якщо я не спала і лежати не хотілося
Антон
21.7.2020
Одесса – Хорол
Я б не купив квиток, якби бачив, що це автобус Тата!
Борис
5.2.2020
Одесса – Хорол
Я спілкуюсь лише українською або міжнародною мовою спілкування - англійською, тому фільми під час поїздки та ваші запитання російською мовою на сайті мене не влаштовують Загалом, поїздка комфортна та пунктуальна, можна рекомендувати
Дар'я
Популярні рейси з міста Одеса
Популярні рейси в місто Хорол
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас