computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Ольденбург – Нови-Сонч

Ольденбург
Ольденбург
Нови-Сонч
Зупинка Нови-Сонч
21 год 50 хв
2571 UAH
SINDBAD
Рейс:
Графік: Щоденно
SINDBAD
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
2571 UAH

Дата останнього оновлення: 19.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Ольденбург – Нови-Сонч ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Ольденбург – Нови-Сонч

Автобуси Ольденбург – Нови-Сонч відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Ольденбург в місто Нови-Сонч автобусом можна за 20 г. 50 м. Відстань між містами становить 1139 км.

Вартість квитків на автобус Ольденбург – Нови-Сонч

В середньому ціна квитка становить 2571 грн. Найдешевший квиток коштує 2571 грн, а найдорожчий 2571 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ольденбург – Нови-Сонч

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 54 квитків Ольденбург – Нови-Сонч.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ольденбург і Нови-Сонч займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ольденбург

В місті Ольденбург знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Ольденбург (Oldb.) , що знаходится за адресою Oldenburg (Oldb.) .

Автостанції Нови-Сонч

В місті Нови-Сонч знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Новий Сонч , що знаходится за адресою Oldenburg (Oldb.) .

Зведена інформація по напрямку Ольденбург – Нови-Сонч
Середня ціна квитка: 2571 грн
Найдорожчий квиток: 2571 грн
Найдешевший квиток: 2571 грн
Найшвидший рейс: 20 ч 50 мин
Частота рейсів в день: 6
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 6
Перевізників на напрямку: 1
Місто Ольденбург пов'язане з автостанціями: 642

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

16.6.2020
Ольденбург – Новы-Сонч
Електронного квитка в телефоні не вистачає
Карина
6.11.2019
Ольденбург – Новы-Сонч
Це була найгірша поїздка . Як взагалі можна їхати за кордон без запасного колеса. Автобус в аварійному стані , який давним- давно потрібно було списати.
Іра
10.3.2020
Ольденбург – Новы-Сонч
Це була найжахливіша поїздка в моєму житті !!! Коли я купувала квиток, було заявлено одне, а по факту - не було нічого, крім сидінь і запилених штор. Поїздка тривала близько 24 годин, і у мене питання - чому ще в Москві туалет не працював, де обіцяні розетки, Wi-Fi, напої і їжа ??!
Марія
21.1.2020
Ольденбург – Новы-Сонч
Це моя перша поїздка на автобусі, їхала з двома дітьми 3 роки і 7 років, тому порівняти ні з чим. Об'єктивно: автобус застарий, особисто моє крісло не відкидалася, у решти пасажирів нормально, в автобусі було чисто, в туалет один раз за запитом і так дуже часто зупинялися, екіпаж вежлівий.Ехалі днем, досить бистро.Проблема у двох пасажирів на митниці, з -за цього два кордони пройшли за 4 години (.В цілому нормально.
Яків
8.10.2019
Ольденбург – Новы-Сонч
Ціни на квитки дуже високі
Марина
11.7.2020
Ольденбург – Новы-Сонч
Чистий автобус. Працює кондиціонер, при поїздці вдень при +34, не відчувалося жодного дискомфорту. Квитки купувала он-лайн, при посадці не виникло проблем. Однозначно буду користуватися послугами цього перевізника і надалі.
Ілля
3.6.2020
Ольденбург – Новы-Сонч
Чистоту салону не перевіряла, технічний стан теж.
Ніна
3.11.2019
Ольденбург – Новы-Сонч
Чому невказана пересадка в Львові. Білет куплений без пересадки
Сергій
6.4.2020
Ольденбург – Новы-Сонч
Чудова поїздка. Чудові водії
Лариса
Популярні рейси з міста Ольденбург
Популярні рейси в місто Нови-Сонч
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас