computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікуванняя
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Фудкорт та магазини
 
 

Розклад автобусів
Опатув – Замосць

Можлива оплата перед посадкою
Опатув
Автостанція Опатув
Замосць
Зупинка "Торгівельний центр Томаш"
4 год 0 хв
240 UAH
Bilgoraj
Автобус: MERCEDES-BENZ SPRINTER
Рейс:
Графік: Щоденно
Bilgoraj
Автобус: MERCEDES-BENZ SPRINTER
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

240 UAH

Дата останнього оновлення: 30.11.2021. Більш актуальний розклад автобусів Опатув – Замосць ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Опатув – Замосць

Автобуси Опатув – Замосць відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Опатув в місто Замосць автобусом можна за 4 г. 0 м. Відстань між містами становить 156 км.

Вартість квитків на автобус Опатув – Замосць

В середньому ціна квитка становить 240 грн. Найдешевший квиток коштує 240 грн, а найдорожчий 240 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Опатув – Замосць

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Опатув – Замосць.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Опатув і Замосць займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Опатув

В місті Опатув знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Опатув , що знаходится за адресою вулиця Генрика Сінкевича; будинок 19 .

Автостанції Замосць

В місті Замосць знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Замосць , що знаходится за адресою вулиця Генрика Сінкевича; будинок 19 .

Зведена інформація по напрямку Опатув – Замосць
Середня ціна квитка: 240 грн
Найдорожчий квиток: 240 грн
Найдешевший квиток: 240 грн
Найшвидший рейс: 4 ч 0 мин
Частота рейсів в день: 6
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 6
Перевізників на напрямку: 1
Місто Опатув пов'язане з автостанціями: 415

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

28.6.2020
Опатув – Замосць
Гірше ніж ця поїздка ніколи не було. Я нікому не рекомендую їхати цим перевізником .... ганьба такому перевізникові. Оцінка на жаль тільки одиниця, на вище розраховувати дуже рано.
Ірина
6.10.2019
Опатув – Замосць
Це ад! Дві години пересадка на інший автобус в Росоші. Митницю проходимо довго. По Україні їхали "козячими стежками". Трясло так що голова боліла! Запізнення 5 годин! В аут таких перевізників. Нехай возять картоплю.
Наталя
4.1.2020
Опатув – Замосць
Це була жесть! На кордоні 8 годин стояли
Богдан
12.6.2020
Опатув – Замосць
Це було жахливо. Я вперше їхала в Таллінн і в квитку було заявлено прибуття в 22.45. Ми приїхали за північ. Це півбіди. Пробки і все таке. Але в салоні автобуса нестерпно пахло туалетом !!! А якщо хтось повертався з туалету, так ще і від цієї людини пахло туалетом !! Це було жахливо...
Ганна
27.12.2019
Опатув – Замосць
Це найбільш жахливий перевізник в світі !!! Автобус просто жахливу, хам водій, підбирав на кожному повороті людей, автобус зламався, на голову просто лилася воду, т до йшов дощ. Я просто в жаху, щоб вашому головному начальникові все життя так їхати і його дітям !!! Чи не людь!
Василь
27.1.2020
Опатув – Замосць
Це найжахливіша поїздка, пів біди що місце автобуса приїхав спринтер, так нумерація сидіння не як не відповідає з квитком, заплативши 265 грн за квиток ми повинні були терпіти те що водій займався автостопом, забив повністю це спринтер і ці стоять люди лягай зверху на нас !!!! т
Алла
12.6.2020
Опатув – Замосць
Чудовий водій
Наталя
5.11.2019
Опатув – Замосць
ххх
Микола
11.10.2019
Опатув – Замосць
це було абсолютно жахливо і я більше ніколи не буду користуватися вашими послугами. в автобусі не працював туалет, сидіння обшарпані та деколи зламані, середні двері зламані і відкривалися прямо під час поїздки. єдине добре - чудовий водій та контролер, вони варті кращого транспорту, як і пасажири!!!
Владислав
Популярні рейси з міста Опатув
Популярні рейси в місто Замосць
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас