computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Ополе – Городок

Ополе
Автовокзал "Ополе"
Городок
Зупинка "АЗС ОККО"
11 год 55 хв
761 UAH
ФОП Палько В.А.
Автобус: Сетра S 315 НDH
Рейс:
Графік: Пн,Пт
ФОП Палько В.А.
Автобус: Сетра S 315 НDH
Тип рейсу: regular
Графік: Пн,Пт
761 UAH
Ополе
Автовокзал "Ополе"
Городок
Зупинка "АЗС ОККО"
11 год 55 хв
761 UAH
PASTRANS
Автобус: Сетра S 315 НDH
Рейс:
Графік: Пн,Пт
PASTRANS
Автобус: Сетра S 315 НDH
Тип рейсу: regular
Графік: Пн,Пт
761 UAH

Дата останнього оновлення: 19.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Ополе – Городок ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Ополе – Городок

Автобуси Ополе – Городок відправляються пн,пт . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 4 рейсів. Дістатися з міста Ополе в місто Городок автобусом можна за 10 г. 55 м. Відстань між містами становить 506 км.

Вартість квитків на автобус Ополе – Городок

В середньому ціна квитка становить 761 грн. Найдешевший квиток коштує 761 грн, а найдорожчий 761 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ополе – Городок

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 135 квитків Ополе – Городок.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ополе і Городок займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ополе

В місті Ополе знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Ополе , що знаходится за адресою вулицям 1 травня; будинок 4 .

Автостанції Городок

В місті Городок знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка АЗС ОККО , що знаходится за адресою вулицям 1 травня; будинок 4 .

Зведена інформація по напрямку Ополе – Городок
Середня ціна квитка: 761 грн
Найдорожчий квиток: 761 грн
Найдешевший квиток: 761 грн
Найшвидший рейс: 10 ч 55 мин
Частота рейсів в день: 15
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 15
Перевізників на напрямку: 2
Місто Ополе пов'язане з автостанціями: 913

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

1.2.2020
Ополе – Городок
Це якийсь жах. Без пояснення причин скасували рейс. Запропонували натомість інший автобус, але я відмовилася. Більше автобусами не їжджу. Все досить
Олексій
9.10.2019
Ополе – Городок
Час прибуття не відповідає вказаному у квитку. Суттєво!!!
Ніка
3.6.2020
Ополе – Городок
Я запізнився на 3 хвилини відкрили двері автобуса але мене не випустили внутр через 3 хвилини не треба так треба чекати хоча 20 хвилин
Хелен
18.11.2019
Ополе – Городок
Я не знайшов де сісти на даний автобус. Контактний телефон був недоступний
Іра
9.2.2020
Ополе – Городок
Я їхала автобусом перший раз. Вибрала місце попереду - 4 місце. В автобусі виявилося, що на 3 та 4 місці сидять співробітники автобуса. До слова, на 4 взагалі сидіти неможливо, місць для тог там взагалі немає. В середині були вільні місця, так що я змогла пересісти. Що буде на зворотному шляху, я не знаю. На зворотному у мене вже замовлено 4 місце. Навіщо взагалі відкривати ці місця для вибору, якщо вони зайняті співробітниками автобуса ???
Віктор
16.11.2019
Ополе – Городок
Якщо ви виступаєте посередником між перевізником і людиною, я дуже сподіваюсь, що ви будете вводити певні штрафні санкції проти недобросовісних перевізників, інакше я не бачу сенсу у подібному сервісі. Якщо ж це просто інструмент для онлайн покупки білетів - тоді навіщо робити опитування, якщо ви не збираєтесь нічого міняти?
Максим
19.12.2019
Ополе – Городок
це був не автобус, а маршрутка, сидіти дуже незручно, так як коліна упиралися в попереду стоїть крісло. Їхати було дуже холодно, особливо отмерзлі ноги, так як салон не обігрівався
Валентина
Популярні рейси з міста Ополе
Популярні рейси в місто Городок
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас