computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікуванняя
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Фудкорт та магазини
 
 

Розклад автобусів
Озаров – Філлах

Можлива оплата перед посадкою
Озаров
Автостанція Озаров
Філлах
Stacja benzynowa BP, Maria Gailer Straße 28E
17 год 30 хв
2240 UAH
EURORES
Рейс:
Графік: Пн
EURORES
Тип рейсу: regular
Графік: Пн

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

2240 UAH

Дата останнього оновлення: 29.11.2021. Більш актуальний розклад автобусів Озаров – Філлах ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Озаров – Філлах

Автобуси Озаров – Філлах відправляються пн . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Озаров в місто Філлах автобусом можна за 16 г. 30 м. Відстань між містами становить 893 км.

Вартість квитків на автобус Озаров – Філлах

В середньому ціна квитка становить 2240 грн. Найдешевший квиток коштує 2240 грн, а найдорожчий 2240 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Озаров – Філлах

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Озаров – Філлах.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Озаров і Філлах займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Озаров

В місті Озаров знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Озаров , що знаходится за адресою вулиця Островецького .

Автостанції Філлах

В місті Філлах знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Villach , що знаходится за адресою вулиця Островецького .

Зведена інформація по напрямку Озаров – Філлах
Середня ціна квитка: 2240 грн
Найдорожчий квиток: 2240 грн
Найдешевший квиток: 2240 грн
Найшвидший рейс: 16 ч 30 мин
Частота рейсів в день: 18
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 18
Перевізників на напрямку: 1
Місто Озаров пов'язане з автостанціями: 167

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

11.1.2020
Озаров – Филлах
Для початку, водій запізнився, приїхав на брудному автобусі, аргументуючи це тим, що вночі їхав з Затоки (що вже насторожує, не факт, що йому вдалося поспати). На платформу не заїхати, не було місць. Але знову-таки питання, якщо є дозвіл на перевезення, він їде з автостанції, є графік, то як може не бути місць на платформі. Далі всіх бігом загнали в автобус з криком "запізнюємося, речі потім поставите". Знову питання, чия вина в запізненні і чому пасажири повинні бігом забігати в автобус штовхаючи по вузькому проходу величезні валізи. Виявилося для того, щоб на Теремках винести ці валізи знову і поставити в багажне відділення, що теж м'яко кажучи не дуже зручно. Далі, зупинки щогодини, майже на кожній заправці, причому пасажири про це не просили, всі хотіли швидше доїхати, тим більше, що від графіка ми відставали ще на моменті виїзду з Києва. Так, їхав по трасі не швидко, це молодець. Але ... мінятися місцями з другим водієм не зупиняючи автобус, навіть не сбрасиая швидкість це нормально ???? Це що за акробатичні етюди ??? Повний автобус людей, половина з них діти! Дві хвилини на зупинку на узбіччі ролі б не зіграли, а наслідки таких ігор водіїв могли б бути плачевними! Але і це ще не всі принади поїздки! Де в квитку або на сайті або яким-небудь іншим чином повідомлялося про те, що на заправці під Одесою тих, хто їде до Затоки пересадять в мікроавтобус ??? Не просто в мікроавтобус, а до водія, який не має ні найменшого відношення до перевізника, у якого я купила квитки !!! А якби в дорозі щось трапилося, з ким ми їхали, куди їхали невідомо! Так, до Затоки ми в кінцевому підсумку доїхали, але користуватися послугами цього перевізника ніколи більше не буду, занадто небезпечна поїздка виходить. За технічний стан ставлю 5, виключно тому, що автобус їхав, по дорозі не зламався, хоча про його реальний технічний стан не маю ні найменшого представенія.
Борис
9.11.2019
Озаров – Филлах
Це була моя перша самостійна поїздка на автобусі в Москву. Я дуже хвилювалася. І дарма. Все було чудово.
Євгенія
12.6.2020
Озаров – Филлах
Це жопа в цілому. А ще й опаздал ...
Богдан
6.10.2019
Озаров – Филлах
Часто схема не збігається з реальністю
Іван
17.10.2019
Озаров – Филлах
Чистота - була жуйка на моєму столику
Михайло
13.7.2020
Озаров – Филлах
ціна квитка: необґрунтоване підвищення ціни до 300 р.
Анджеліна
Популярні рейси з міста Озаров
Популярні рейси в місто Філлах
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас