computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікуванняя
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Фудкорт та магазини
 
 

Розклад автобусів
Перм – Волзьк

Можлива оплата перед посадкою
Перм
Автовокзал "Перм"
Волзьк
Автовокзал "Волжськ"
14 год 5 хв
738 UAH
якір ТК
Автобус: СЕТРА 48/0
Рейс:
Графік: Щоденно
якір ТК
Автобус: СЕТРА 48/0
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

738 UAH

Дата останнього оновлення: 30.11.2021. Більш актуальний розклад автобусів Перм – Волзьк ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Перм – Волзьк

Автобуси Перм – Волзьк відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Перм в місто Волзьк автобусом можна за 13 г. 5 м. Відстань між містами становить 640 км.

Вартість квитків на автобус Перм – Волзьк

В середньому ціна квитка становить 738 грн. Найдешевший квиток коштує 738 грн, а найдорожчий 738 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Перм – Волзьк

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Перм – Волзьк.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Перм і Волзьк займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Перм

В місті Перм знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Перм , що знаходится за адресою вулиця Революції; будинок 68 .

Автостанції Волзьк

В місті Волзьк знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Волжск , що знаходится за адресою вулиця Революції; будинок 68 .

Зведена інформація по напрямку Перм – Волзьк
Середня ціна квитка: 738 грн
Найдорожчий квиток: 738 грн
Найдешевший квиток: 738 грн
Найшвидший рейс: 13 ч 5 мин
Частота рейсів в день: 18
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 18
Перевізників на напрямку: 1
Місто Перм пов'язане з автостанціями: 748

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

5.6.2020
Пермь – Волжск
Екіпаж, який просто водій, - хороший. Все інше - ад і ізраїль. Ці смердючі спринтери, в які натикано сидінь стільки, що і пігмеїв їздити тісно, ​​треба давно заборонити.
Микита
4.2.2020
Пермь – Волжск
Найгірша поїздка в життя. Виїхали з запізненням, салон брудний, місця мало. Водій зупинявся в дивних місцях (нема на заправці, а десь на дорозі в сумнівному місці).
Мирослава
24.10.2019
Пермь – Волжск
Найгірша поїздка в життя. Запізнення на годину на вокзал, загальне запізнення на 4 години. Квитки куплені на сайті з вільною розсадженням в салоні, а на касах продавалися конкретні місця. У салоні автобуса не працювали кондиціонери, водії грубили, сам автобус скрипів і трясся.
Мстислава
1.6.2020
Пермь – Волжск
Штраф перевізнику за запізнення!
Владислав
6.1.2020
Пермь – Волжск
Я
Єгор
11.10.2019
Пермь – Волжск
я купив квиток на автобус на знайомого мені перевізника Ewe Trans - у нього зазвичай були нові автобуси, з вайфай, розетками, чаєм і туалетом. але коли я прийшов на відправку, приїхав якийсь досить-таки старий автобус, я навіть не знав що у цього перевізника є і такі автобуси, в якому було холодно (спершу, потім таки включили обігрів після моєї скарги), не було розеток (потім мені водій підказав знаходження однієї, по центру салону), не було wi-fi. але було гарне місце на задніх вільних сидіннях, і чай / кава. у львові нас пересадили в ще більш менший автобус, в якому розеток не було взагалі, не було чаю і wi-fi, і сидінь ззаду теж, так як там зліва знаходився непрацюючий туалет ... тому в загальному змішані враження про перевізника - у нього є як сучасні нові автобуси, з усім необхідним, так і старі, не особливо комфортні.
Тетяна
Популярні рейси з міста Перм
Популярні рейси в місто Волзьк
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас