computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Петркув-Трибунальський – Софія

Можлива оплата перед посадкою
Петркув-Трибунальський
Залізничний вокзал Петркув-Трибунальський
Софія
Автовокзал "Центральний"
27 год 25 хв
2786 UAH
ECOLINES
Рейс:
Графік: Пн,Чт
ECOLINES
Тип рейсу: regular
Графік: Пн,Чт

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

2786 UAH

Дата останнього оновлення: 28.1.2022. Більш актуальний розклад автобусів Петркув-Трибунальський – Софія ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Петркув-Трибунальський – Софія

Автобуси Петркув-Трибунальський – Софія відправляються пн,чт . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 2 рейсів. Дістатися з міста Петркув-Трибунальський в місто Софія автобусом можна за 26 г. 25 м. Відстань між містами становить 1207 км.

Вартість квитків на автобус Петркув-Трибунальський – Софія

В середньому ціна квитка становить 2786 грн. Найдешевший квиток коштує 2786 грн, а найдорожчий 2786 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Петркув-Трибунальський – Софія

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 90 квитків Петркув-Трибунальський – Софія.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Петркув-Трибунальський і Софія займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Петркув-Трибунальський

В місті Петркув-Трибунальський знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це автобус Пйотркув , що знаходится за адресою вулиця Польської Організації військового; будинок 12 .

Автостанції Софія

В місті Софія знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Польської Організації військового; будинок 12 .

Зведена інформація по напрямку Петркув-Трибунальський – Софія
Середня ціна квитка: 2786 грн
Найдорожчий квиток: 2786 грн
Найдешевший квиток: 2786 грн
Найшвидший рейс: 26 ч 25 мин
Частота рейсів в день: 10
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 10
Перевізників на напрямку: 1
Місто Петркув-Трибунальський пов'язане з автостанціями: 699

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

6.6.2020
Петркув-Трыбунальский – София
Це було жахливо!!! Він взяв в салон 3х п'яних мужиків, які продовжили пити прямо в салоні, голосно говорити і матюкається. На зауваження інших пасажирів вони не реагували, а водій зауважень не робив! Апогеєм стало те, що вони побили іншого пасажира який зробив їм зауваження в грубій формі. Їх ледве відбили! А водій і міліцію відмовився викликати і почекати, і висадити їх не захотів, так ми з цими кінчені і їхали до кінцевої !!!!
Вадим
31.5.2020
Петркув-Трыбунальский – София
Це найкращий сайт в моєму житті. Спасибі вам велике за допомогу
Сергій
2.5.2020
Петркув-Трыбунальский – София
Часто не збігається місце на схемі автобуса і реальне. На сайті обираєш біля вікна, а за фактом сидиш в проході.
Вікторія
10.4.2020
Петркув-Трыбунальский – София
Чисто, ввічливо, точно!
Гліб
10.4.2020
Петркув-Трыбунальский – София
Що стосується транспорту 5 +, ідеальна стан, водій 2, хам і грубіян. Чи не запропонував поставити валізу в богажное відділення, перед посадкою задала питання, можна поставити валізу, зі словами навіщось відкрилися двері салону.
Софія
17.12.2019
Петркув-Трыбунальский – София
Я втратила день відпочинку через запізнення автобусу до Одеси , потім сюрпризи продовжувались, просто без варіантів заказали обіди, не дай Боже, на зворотньому їхати знову з вячеславом.
Єгор
Популярні рейси в місто Софія
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас