computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Полтава – Глогув

Полтава
Автовокзал "Полтава"
Глогув
Автостанція Глогов
31 год 25 хв
1413 UAH
IDEAL TRAVEL
Рейс:
Графік: Щоденно
IDEAL TRAVEL
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
1413 UAH

Дата останнього оновлення: 19.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Полтава – Глогув ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Полтава – Глогув

Автобуси Полтава – Глогув відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Полтава в місто Глогув автобусом можна за 30 г. 25 м. Відстань між містами становить 1580 км.

Вартість квитків на автобус Полтава – Глогув

В середньому ціна квитка становить 1413 грн. Найдешевший квиток коштує 1413 грн, а найдорожчий 1413 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Полтава – Глогув

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Полтава – Глогув.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Полтава і Глогув займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Полтава

В місті Полтава знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Автостанції Глогув

В місті Глогув знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Глогов , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Полтава – Глогув
Середня ціна квитка: 1413 грн
Найдорожчий квиток: 1413 грн
Найдешевший квиток: 1413 грн
Найшвидший рейс: 30 ч 25 мин
Частота рейсів в день: 6
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 6
Перевізників на напрямку: 1
Місто Полтава пов'язане з автостанціями: 1916

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

31.5.2020
Полтава – Глогов
Гірше поїздки у мене не було. Неа мій час поїздки був скасований маршрутка повний бардак більше не буду користуватися гірше нікуди сором і ганьба !!!
Владислава
8.1.2020
Полтава – Глогов
Це була сама кінчена поїздка в моєму житті, у мене було 53 місце, я не уявляю як люди на 51 і 55 місці просто можуть їхати. Люди там не їхали, а страждали до самого будинку. Зате на 55 місці їхав якийсь сраний кіт, нас сиділо 5 дорослих та великих мужиків, що не поміщаючись навіть боком один до одного. Чому люди їдуть разом з котами, а якщо у мене алергія на шерсть. Наступного разу може кінь буде їхати зі мною на одному сидінні. Я не задоволений поїздкою, місця мало, сусідство з котом, 14 годин в дорозі як в пеклі.
Станіслав
14.5.2020
Полтава – Глогов
Цей квиток придбав через додаток (Андроїд). Квиток надійшов на е-майл, але чомусь не відображується як в додатку так і на сайті???
Галина
21.11.2019
Полтава – Глогов
Що б був туалет
Євген
19.11.2019
Полтава – Глогов
Я всім задоволена. Велике спасибі.
Інна
25.3.2020
Полтава – Глогов
Я набувала квиток до станції Червоногвардійська, це зазначено в моєму квитку. Однак автобус приїхав на автовокзал Щелковский, про що я не була уведомлена.Ето доставило мені великі проблеми, так як на станції Червоногвардійська мене чекала машина для подальшої поїздки, і я опаздала, тому що час поїздки від Щелковской до Червоногвардійської зайняло 1 годину! Прошу дати пояснення по даній обставині.
Аліна
3.3.2020
Полтава – Глогов
я
Кирило
Популярні рейси з міста Полтава
Популярні рейси в місто Глогув
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас