computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Полтава – Ляшківка

Полтава
Автовокзал "Полтава"
Ляшківка
Ляшківка
3 год 9 хв
114 UAH
АВА ЕКСПРЕС
Автобус: БАЗ (29)
Рейс:
Графік: Щоденно
АВА ЕКСПРЕС
Автобус: БАЗ (29)
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
114 UAH

Дата останнього оновлення: 18.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Полтава – Ляшківка ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Полтава – Ляшківка

Автобуси Полтава – Ляшківка відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Полтава в місто Ляшківка автобусом можна за 2 г. 9 м. Відстань між містами становить 76 км.

Вартість квитків на автобус Полтава – Ляшківка

В середньому ціна квитка становить 114 грн. Найдешевший квиток коштує 114 грн, а найдорожчий 114 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Полтава – Ляшківка

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 99 квитків Полтава – Ляшківка.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Полтава і Ляшківка займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Полтава

В місті Полтава знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Автостанції Ляшківка

В місті Ляшківка знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Ляшківка , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Полтава – Ляшківка
Середня ціна квитка: 114 грн
Найдорожчий квиток: 114 грн
Найдешевший квиток: 114 грн
Найшвидший рейс: 2 ч 9 мин
Частота рейсів в день: 11
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 11
Перевізників на напрямку: 1
Місто Полтава пов'язане з автостанціями: 1916

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

4.11.2019
Полтава – Ляшковка
Це була відмінна поїздка. Все на вищому рівні
Карина
16.11.2019
Полтава – Ляшковка
Це жах. Ціна не відповідає якості отриманих послуг.
Марк
2.3.2020
Полтава – Ляшковка
Шкода, що необхідно роздруковувати квиток
Владислав
6.12.2019
Полтава – Ляшковка
Щоб пройти на перон для посадки в автобус адміністрація автостанції "Теплий стан" вимагає роздрукувати квиток (куплений онлайн) і бере за це додатково 35 р. Навіщо давати можливість купувати квитки онлайн, якщо все одно потрібно отримати роздрукований квиток і стояти для цього в тій же величезній черзі, в якій стоять люди для його покупки ???? До того ж на це потрібно витратити велику кількість часу, так як автостанція робить все, щоб черги там не закінчувались ніде !!! У тому числі на вхід на перон.
Остап
2.10.2019
Полтава – Ляшковка
Я вибирала з декількох перевізників. Один напрямок, у свій час, Але різна ціна. В результаті купивши найдорожчий квиток, в автобусі не було кондиціонера. Було б зручно бачити доступний сервіс при замовленні квитка.
Ярослав
5.2.2020
Полтава – Ляшковка
Я не поїхав, передумав! Перевізник передзвонив, ввічливо поговорили, запропонували перенести поїздку на іншу дату але я поки в планах спробувати випробувати удачу в Польщі вдруге.
Кирило
4.11.2019
Полтава – Ляшковка
Я не рекомендую їздити цим автобусом. Автобус не справний, немає тех обслуговування, немає ліцензії, якщо поломаєця потрібно ждати 5-6 год.
Микита
Популярні рейси з міста Полтава
Популярні рейси в місто Ляшківка

ЗМІ про нас